stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Propunere....

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Propunere.... Empty
MesajSubiect: Propunere....   Propunere.... Icon_minitimeSam Mai 22, 2010 7:34 am

NU stiu daca ma cunoasteti, dar am jucat pe acest server cu mult inaintea majoritatii adminilor actuali de pe aici, dar asta nu conteaza.
Am continuat sa joc pe server, atat cat timpul mi-a permis (cu diferite nume). PArerea mea este ca acest server numai e ce a fost, ca atunci cand eu l-am gasit si jucam mereu pe el . Atunci lumea se simtea bine, era distractie, lumea intra de drag sa joace cs pe server. Insa, acum e cu totul altfel. Nu sunt in masura sa stabilesc cauzele, probabil ca voi le stiti mai bine. Lumea nu prea mai intra . Probabil ca unii din admini au fost de vina. In fine, nu pentru asta mi-am permis sa deschid acest topic. L-am deschis pentru a va face o propunere. De o luna, impreuna cu cativa prieteni mi-am deschis un server nou de cs. Serverul deja s-a populat, dar mi-ar face placere si mi-as dori ca aceste 2 servere sa fuzioneze, ca sa zic asa. Pe serverul vostru sunt, intr-adevar, cativa oameni care se pricep la fenomen si mi-ar placea sa va alaturati noua. Nu spun adresa serverului, pentru a nu face reclama aici. Este doar o propunere si astept raspunsuri. Ms pt intelegere. Ma puteti contacta la id : mihai_mihai_1555


Repet, este doar o propunere !
Sus In jos
 
Propunere....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !
» Propunere si atat ! :)
» simpla propunere ....
» Propunere de la ala bun MhTTn :)))
» Propunere pentru regularizarea jocului:D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Anunturi::..-
Mergi direct la: