stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !

In jos 
+3
cry5ty
Missy
Ciumaneagra
7 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 7:46 pm

Ce parere aveti despre ? Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Man-01-junePareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Man-01-junePareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Man-01-junePareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Man-01-junePareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Man-01-june .FREAKZ.RO

Aveti vreo sugestie ?
-daca da va rog spuneti-o !

Aveti vreun sfat care ar putea ajuta sau dezvolta serverul ?
-daca da spuneti-l !

Aveti vreo propunere ?
-stiti voi ...

Suntem deschisi la idei noi !

Multumesc !
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 6:56 am

Eu as avea o propunere... Foarte multi codati au ip dinamic sidegeaba le dam ban pe ip,ca majoritatea isi schimba ip-ul si nickul si intra inapoi.Propunerea mea este in felul urmator: Sa se faca in asa fel incat toate banurile (cele indreptatite) sa fie date pe Steam id. Efecte pozitive: mai putin codati pe server (avand ban pe steam id numai pot intra pe server).Asta este doar parerea mea... as dori sa aud si alte pareri legate de propunerea mea
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7070
Data de inscriere : 05/02/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 12:14 am

am incercat dar nu merge intotdeauna..plus de asta ca multi joaca de pe valve..deci...eu le mai dau lag sau timeout cu totul ca nu e frumos dar macar ii enervez Cool Cool Cool Twisted Evil Twisted Evil

Eu zic sa punem toti bani sa cumparam un domeniu .ro sa putem face forumul mai atragator Smile sau sa ne ajutam reciproc eu una sunt 0 barat la cunostiinte IT poate daca ma ajutati o sa reusesc sa adaug pluginuri si etc..bannerul e frumos crazy Smile dar preferam sa fie fetite de sar alea Smile) ca e serveru unei fete doar,nu?Smile)
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 2:45 am

SE REZOLVA IN CURAND SEFA ....
Ma refeream la parerea despre stars.freakz.ro ca server Smile ! Dar o sa caut niste fetite Very Happy
Eu 's pro pentru cumpararea unui domeniu Smile

pun si eu niste banuti ! storc pusculita si tot dau Smile


Ultima editare efectuata de catre Dr_cRaZy in Lun Aug 31, 2009 12:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 8:23 am

si eu sunt pro pentru domeniu.ro Very Happy (cand o sa vin in Bucuresti peste 2 saptamani o sa fac o donatie) ,cat despre baner,fiind serverul "unei fete" Razz schimbam primul omulet cu o fata,si restul sa fie baieti (ca depunem si noi munca) Smile)
Sus In jos
cry5ty
Junior
Junior
cry5ty


Numarul mesajelor : 17
Localizare : Calarasi
Reputatie : 0
Puncte : 5588
Data de inscriere : 26/02/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 11:24 pm

Gif-ul ala e facut de tine sau e luat dp net?? eu as zice sa il faci mai mic ... sa adaugi freakz.ro la aceeasi dimensiune.. sa iasa un banner frumos... iar cu un domeniu .ro poti face schimbe de bannere iar srv ar mai creste ...


pe stelutele acelea ai putea sa imprimi S T A R S dak e facut de tine ... in fiecare steluta kte o litera...


iar cu donatiile nuj ce sa spun... astept sa vad cum merge netu la facultate.. iar dak o sa pot sa joc ... discutam pe urma...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: O PROPUNERE :D   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 6:41 am

Sall'tare. Am indraznit sa vin si eu cu o propunere Very Happy. Ma gandeam la ceva ce ar putea face serverul si jocul mai interesant si am avea si beneficii. Ce ar fi daca s-ar face un concurs lunar sau la 2 saptamani pt fair-play (pt comportament) sau pentru cel mai hazliu jucator sau pentru ..... ( aici asptept sugestii si de la voi) Very Happy. S-ar propune pe server candidatii si adminii sau chiar playerii ar acorda note si premiul ar consta in slot sau admin pt 1-2 saptamani (astept si aici sugestii).
Este doar o propunere la care m-am gandit k ar face sv mai interesant lol! . ACUM astept parerile voastre si sper sa nu radeti de propunerea mea lol!
Sus In jos
parazitu
Junior
Junior
parazitu


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 37
Localizare : la kmin unde mamele nu vin:D
Reputatie : 0
Puncte : 5304
Data de inscriere : 27/11/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 12:20 am

salut!!!
m-am gandit ca ar fi oki daca s-ar instala pe server plugin-uri gen BLIND/FLASH.
asa s-ar evita orice fel de discutie.



sper ca Missy si tzes sa fie de acord cu propunerea.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 10:42 am

parazitu a scris:
salut!!!
m-am gandit ca ar fi oki daca s-ar instala pe server plugin-uri gen BLIND/FLASH.
asa s-ar evita orice fel de discutie.



sper ca Missy si tzes sa fie de acord cu propunerea.


Pluginul este pe server Smile
Sus In jos
parazitu
Junior
Junior
parazitu


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 37
Localizare : la kmin unde mamele nu vin:D
Reputatie : 0
Puncte : 5304
Data de inscriere : 27/11/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 12:23 pm

oki...si dc nu se foloseste?????
stii ff bine dc sunt indignat...si sunt sigur k daca s-ar fi folosit blind/flash in loc de demo ar fi fost ok.
sper sa se foloseasca cat mai des aceast plugin asa nu ar mai aparea dubii in privinta multor jucatori.
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5434
Data de inscriere : 10/01/2010

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 8:08 pm

eu il folosesc flash Smile
Sus In jos
parazitu
Junior
Junior
parazitu


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 37
Localizare : la kmin unde mamele nu vin:D
Reputatie : 0
Puncte : 5304
Data de inscriere : 27/11/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 3:16 am

gg Beck's ...tot respectul cheers
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5590
Data de inscriere : 16/10/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: :D   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:16 pm

or sa inventeze astia toate coadele:)))
de or sa ne dea ban dupa adminu nostru:))
cu ei te pui:))=))
Sus In jos
parazitu
Junior
Junior
parazitu


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 37
Localizare : la kmin unde mamele nu vin:D
Reputatie : 0
Puncte : 5304
Data de inscriere : 27/11/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:22 am

ai dreptate scorpion...dar o sa se inventeze si tot feluri de plugin-uri...programele de detectare a lor
oricum eu ast pe cineva sa vad k foloseste flash/blind...parca nu e corect sa dai ban pe simplul fapt k "stiu eu..joc de atata timp cs si am ochiul format"....asta e fix p...ula(pendula)..
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5590
Data de inscriere : 16/10/2009

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: :))   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 10:47 am

parazitule si ce le urez eu la astia cu coade... treaba aia cu bascula...cip cirip mancamiai P*** (PANA nu va ganditi la prostii:))Razz)
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5434
Data de inscriere : 10/01/2010

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:16 pm

am si eu o propunere pentru noi Addon's si Pluggin's.
de ex. pluggin cu /resetscore (asta ar fi necesara) si multe altele;
s-ar putea adauga si harti noi pe server (fac eu rost de ele) si le baga tzes , missy, rech. oricare.
pe server doar hartile astea sunt bagate: d2, inf, byca, si putine altele.

o alta propunere. in fiecare duminica sa fie un meci intre admini Smile (optional) cum e si cealalta propunere pe care am facut-o.
Sus In jos
Padre
Junior
Junior
Padre


Numarul mesajelor : 15
Localizare : bucuresti
Reputatie : 0
Puncte : 5232
Data de inscriere : 09/02/2010

Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: salut   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitimeLun Mar 08, 2010 4:32 pm

Dar va-ti gandit ca la codati sa le dati destroy:P:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !   Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caut Propuneri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== DE TOATE PENTRU TOTI ==-- :: ..::Discutii Generale::..-
Mergi direct la: