stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Propunere si atat ! :)

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Propunere si atat ! :) Empty
MesajSubiect: Propunere si atat ! :)   Propunere si atat ! :) Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 4:05 pm

Ca sa populam atat serverul cat si forumul propun ca sa se faca in felul urmator ! Cand cineva s-a conectat pe server sa ii apara o fereastra cu link catre forum sau chiar pagina direct care sa NU ii permita sa joace pana nu se inregistreaza pe forum ! pare ceva complicat !
Sau : ca sa ii fie mai usor jucatorului care cred eu ca ii este prea lene sa iasa de pe server si sa intre pe forum , o pagina cu link direct spre forum accesibila din fereastra de Bun Venit pe server ! o logare direct din Counter Strike !
Stiti despre ce vorbesc !


E doar o propunere ...
Voi decideti ce si cum !
Daca se considera ca postul meu nu isi are rostul , rog un moderator sa il stearga !
Multumesc !


Ultima editare efectuata de catre Dr_cRaZy in Sam Iul 11, 2009 11:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7067
Data de inscriere : 05/02/2009

Propunere si atat ! :) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere si atat ! :)   Propunere si atat ! :) Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 8:49 pm

idee buna..dar nu stiu ce program trebuie pentru ce spui u..daca gasesti ceva anunta-ma
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Propunere si atat ! :) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere si atat ! :)   Propunere si atat ! :) Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 11:58 pm

O sa ma interesez ... o sa caut !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere si atat ! :) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere si atat ! :)   Propunere si atat ! :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere si atat ! :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri ! Sugestii ! Sfaturi ! Propuneri !
» Propunere....
» simpla propunere ....
» Propunere de la ala bun MhTTn :)))
» Propunere pentru regularizarea jocului:D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Anunturi::..-
Mergi direct la: