stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie RainDrop si bart3nd3r

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
AxinTe
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 1
Puncte : 5595
Data de inscriere : 29/03/2009

Reclamatie RainDrop si bart3nd3r Empty
MesajSubiect: Reclamatie RainDrop si bart3nd3r   Reclamatie RainDrop si bart3nd3r Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 10:09 pm

Nick dvs. : AxinTe (aka axt, xnt, etc)
Nick adminului reclamat : raindrop / bart3nd3r
Data si ora : 29.03.2009 / 23:00
Motiv reclamatie : Nu ii reclamam daca nu aveam probleme cu ei, insa la cate llama si timeouturi mi-au dat pentru motive penibile si puerile am decis sa ii reclam. Acum motivul: A intrat un codat pe server (DANGER) iar ei continuau sa joace si i-au dat llama lui shooby cand i-au spus ca DANGER e codat si apoi kick, iar apoi cand tipa tot serverul la ei sa ii dea ban/timeout la codat ei dadeau mesaje sa tacem ca luam llama, oricum se intelege foarte bine din demourile de mai jos.
Dovada (Se accepta doar PrintScreen la consola) : Nu am printscreen, dar am demouri care sunt mult mai concludente. (viewdemo nume)

Hmm, nu stiu cum sa bag demo-urile pe forum, missy cand intri da-i si tu un mesaj pe yahoo mess (check your messages).
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7069
Data de inscriere : 05/02/2009

Reclamatie RainDrop si bart3nd3r Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RainDrop si bart3nd3r   Reclamatie RainDrop si bart3nd3r Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 2:35 am

ms frumos pt ca m-ai anuntat!se vede cand nu sunt eu pe server ca se duce dreq tot..o sa o rezolv eu ..vreau mai intai sa vad si eu demourile alea Smile ms ax
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
 
Reclamatie RainDrop si bart3nd3r
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» ReClamatie !!!!
» reclamatie
» reclamatie
» Reclamatie In.The.Mix.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: