stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
s3ven
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 5266
Data de inscriere : 22/12/2009

reclamatie Empty
MesajSubiect: reclamatie   reclamatie Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 8:40 pm

nick-ul dvs : Mai sufERi?
admin reclamat :aiureah|god
data si ora : 5.01.2010 ora 20:35
motiv : mi-a dat ban fara motiv 500 de minute.....ca i-am dat HS .....sper ca citesti si tu asta desteptule eram sus la geam unde am fpst de 3 ture pe cbble mna sa vad acuma ce masuri se iau daca tot eram suspectat de ceva faci poze le ceri omu nu le da ....dar??????
Sus In jos
aiureah
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 22
Varsta : 33
Localizare : Timisoara
Reputatie : 2
Puncte : 5475
Data de inscriere : 12/08/2009

reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie   reclamatie Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 12:42 am

in primu rand ..nu tiai luat ban pt cod .....toata lumea stie ca pe de_cbble nu e voie in turnuri ..am dat mesaj catre toata lumea la inceputul hartii ...asa ca la urmatoarea va fi definitiv!
Sus In jos
s3ven
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 5266
Data de inscriere : 22/12/2009

reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie   reclamatie Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 1:10 am

daca esti tero si campezi nu ii voie.......nu si daca pazesc X din cate stiu eu si pe unde am mai jucat...regulile le faceti cum vreti odata ba ii free odata nu ii free si tot asa cum vi se scoala am intrat de 4 runde si nu aveam bani de aia pazeam de acolo X si mesaj in timpul ala nu ai dat
Sus In jos
aiureah
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 22
Varsta : 33
Localizare : Timisoara
Reputatie : 2
Puncte : 5475
Data de inscriere : 12/08/2009

reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie   reclamatie Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 8:03 am

bah ...fi atent ...e chiar asa de greu sa intelegi o spimla regula ... " nu e voie in turnuri " ...nu ma intereseaza cum ai mai jucat tu si ce ai mai facut ....aici ai fost atentionat la inceput de harta ...asa ca nu mai incerca sa pari destept ..pt ca nu esti ..asa ca nu ii mai vad rost la discutia asta ....

TOPIC INCHIS!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie   reclamatie Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» dGl;x-->reclamatie:)
» Reclamatie
» ReClamatie !!!!
» reclamatie
» Reclamatie In.The.Mix.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: