stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 unban dota # fuN

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5208
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:12 pm

guees what...ban again...Smile)....ce-i de facut???ce sa fac ca sa nu mai iau ban...le si zice scorpion cu o harta inainte ca nu am nimic...next map primesc ban si amx_exec (nu-mi face nimic amx_exec apropo Smile )....as dori si eu o sugestie ce ar trebui sa fac sa nu mai primesc ban si nici nu mi s-au facut poze nimic...demo...nimic...direct ban ca zicea jucatorul x si y probabil Smile
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5510
Data de inscriere : 15/11/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:20 pm

da, eu ti-am dat ban.. anti ss-ul tau functioneaza de minune! salut!
Sus In jos
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5208
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:22 pm

Geolino a scris:
da, eu ti-am dat ban.. anti ss-ul tau functioneaza de minune! salut!
ce pot sa m-ai zic...puteam sa jur ca geo mi-a dat ban clar....si geo uite o sa fac tot posibilul sa ma vad cu scorpion ca chiar e baiat fain si vine la mine la o bere ceva si sa-i arat cum joc...si sa va zica el daca am eu cod sau nu Smile cat despre anti_ss am steam....nu am jucat never cs cu cod si nici nu am sa o fac fie ca ma crezi tu fie ca nu
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5510
Data de inscriere : 15/11/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:24 pm

frate, bleeahh 2 esti sa mor! cu tine nici la panda nu pot sa stau ca de.... imi vezi amortizoru in smoke grenade.. ai ochi frate nu gluma.! salut!
Sus In jos
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5208
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:28 pm

si daca scorpion o sa accepte oricand ma vad cu el la o bere si sa vada cum joc...sa vad dupa ce ai sa m-ai zici:) ideea e ca nu mi se pare corect sa poti da ban fara poze(demo)....asteptam macar un demo..macar atat...


Ultima editare efectuata de catre dota # fuN in Vin Feb 26, 2010 9:33 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5510
Data de inscriere : 15/11/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:31 pm

bine mah. stai pe burta! sanatate!
Sus In jos
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5208
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:40 pm

geo vad ca si tu esti din bucuresti...daca doresti te astept la mine la o bere si-ti arat tie cum joc...np...dar daca-ti dovedesc ca joc fara cod si joc la fel de bine sau mai bine atunci dai 3 beri daca nu dau eu....Smile)
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5510
Data de inscriere : 15/11/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 9:42 pm

bine mah, o sa vedem.
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5588
Data de inscriere : 16/10/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 26, 2010 11:37 pm

cand venim?
eu sunt dispus sa imi iau rolul in serios de admin... si fac si munca de teren:))=))
asa ca pergateste butoiu cu bere:D:)) drunken drunken drunken
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5835
Data de inscriere : 12/09/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 1:43 am

ce aveti ma ?
v-ati tzacanit


bay Dota # Fun daca vrei sa fac munca de teren (stiu ma auto-invit) cand zici Scorpionul / automat zici si Rechinul. (credeam ca stii asta cand ziceai de Scorpionul) Very Happy unban dota # fuN Lol

cu asta sa ma astepti si pe mine si pe Scorpionul, sa vedem ce ai .....
sper sa iti dai seama despre ce e vorba... daca.... nu ... ramai cu ban Very Happy unban dota # fuN Lol

"In fiecare zi in care il facem, vrem sa fie mai bun "

Veti afla o lume speciala in fiecare picatura de whisky.

Sunt o multime de povesti legate de misteriosul nr 7 .

Se spune ca Mr. Censured a avut 7 prietene ( nu a fost casatorit niciodata si nici nu a avut copii ) sau ca in semnatura sa J semana cu 7 sau ca al saptelea butoi a fost cel care a dat whisky-ul pe care il gustam acum.

Un gust deosebit aduce placere oriunde este savurat.

Mr. Censured este un Tennessee whiskey. Aceasta bautura este un adevarat simbol american. Cunoscut si ca "Old No. 7", nici pana astazi nu se stie de ce Mr. Censured si-a botezat celebra bautura cu numele de "Old Time Old No.7 Brand Quality Tennessee Sour Mash Whiskey".
Sus In jos
DELITE
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 22
Reputatie : 3
Puncte : 5240
Data de inscriere : 08/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 2:34 am

Rechinul a scris:


"In fiecare zi in care il facem, vrem sa fie mai bun "

Veti afla o lume speciala in fiecare picatura de whisky.

Sunt o multime de povesti legate de misteriosul nr 7 .

Se spune ca Mr. Censured a avut 7 prietene ( nu a fost casatorit niciodata si nici nu a avut copii ) sau ca in semnatura sa J semana cu 7 sau ca al saptelea butoi a fost cel care a dat whisky-ul pe care il gustam acum.

Un gust deosebit aduce placere oriunde este savurat.

Mr. Censured este un Tennessee whiskey. Aceasta bautura este un adevarat simbol american. Cunoscut si ca "Old No. 7", nici pana astazi nu se stie de ce Mr. Censured si-a botezat celebra bautura cu numele de "Old Time Old No.7 Brand Quality Tennessee Sour Mash Whiskey".

All my love for Jack !!!
Sus In jos
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5208
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 1:58 pm

[quote="Rechinul"]ce aveti ma ?
v-ati tzacanit


bay Dota # Fun daca vrei sa fac munca de teren (stiu ma auto-invit) cand zici Scorpionul / automat zici si Rechinul. (credeam ca stii asta cand ziceai de Scorpionul) Very Happy unban dota # fuN Lol

cu asta sa ma astepti si pe mine si pe Scorpionul, sa vedem ce ai .....
sper sa iti dai seama despre ce e vorba... daca.... nu ... ramai cu ban Very Happy unban dota # fuN Lol

are dubla identitate Scorpionul =)) nu e problema...va astept pe aman2 atunci Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitime

Sus In jos
 
unban dota # fuN
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unban dota # fuN
» dGl;x--->unban:-s
» Unban -> w|zZ.nT
» unban p[ls
» UNBAN Zz()

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: