stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 unban dota # fuN

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5209
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 11:59 pm

am vazut ca e postat un demo...daca te intrebi de unde stiam ca e sub pod uitate la inceput de demo cum am aruncat he-ul care sa dus langa pod si a facut dmg...m-am urcat sus...am ascultat casti sa vad dak vine careva si dupa am zis sa apas podu ca era de asteptat sa vina pe sub pod avand in vedere ca am luat dmg cu he...am apasat si i-am dat peste 80 dmg la ala de sub pod...am sarit cu deagle si l-am omorat...crezi k dak aveam wall mai saream cu deagle avand in vedere ca erau 2 pana la urma???nu-mi incarcam intai?sau dadeam 1 flash?Smile nu inteleg in schimb dc nu ai facut demo m-ai lung sa se vada daca am sau nu Smile si mai mult...crezi ca daca aveam wall eram prost sa trag pe fata cand tu erai spectator si stiam ca-mi faci demo? Smile asa ca te rog sa-mi scoti banul si sa stai spectator mai mult sa-mi faci un demo lung si dupa daca se considera pe server ca am wall atunci ban fara discutii dar atat timp cat stiu ca nu folosesc asa ceva mi se pare nedrept Smile
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5433
Data de inscriere : 10/01/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 9:15 am

n-am ce comenta... adminu care ti-a facut ss te suspecteaza a wall...
banul ramane pana cand m-ai comenteaza si alti admini ...
Sus In jos
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5209
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 12:27 pm

Beck's a scris:
n-am ce comenta... adminu care ti-a facut ss te suspecteaza a wall...
banul ramane pana cand m-ai comenteaza si alti admini ...
pai pozele tot timpul le-am dat imediat...si crede-ma ca am foarte multe poze facute Smile) si mi-am luat si blind pe srv si s-a vazut clar ca nu am wall...in plus eu nu am auzit de wall sa nu iasa in ss decat daca modifici pozele si asta se poate verifica...o poza facuta cu ss are 921 kb una modificata are mai mult sau mai putin garantat ca e aproape imposibil sa le modifici si sa ramana acelasi size...iar toate pozele pe care le-am tm au 921 kb...cat despre demo raman la parerea ca trebuia facut un demo lung si nu 1 de 5 secunde din care nu ai cum sa-ti dai seama daca e wall sau nu...ceva de genul tragi o data la misto intr-un perete si dai cap....iei ban instant ca ai wall...nu se face asa sincer...
Sus In jos
B1nGo
Founder
Founder
B1nGo


Numarul mesajelor : 42
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 0
Puncte : 5349
Data de inscriere : 30/11/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 4:50 pm

dota # fuN a scris:
Beck's a scris:
n-am ce comenta... adminu care ti-a facut ss te suspecteaza a wall...
banul ramane pana cand m-ai comenteaza si alti admini ...
pai pozele tot timpul le-am dat imediat...si crede-ma ca am foarte multe poze facute Smile) si mi-am luat si blind pe srv si s-a vazut clar ca nu am wall...in plus eu nu am auzit de wall sa nu iasa in ss decat daca modifici pozele si asta se poate verifica...o poza facuta cu ss are 921 kb una modificata are mai mult sau mai putin garantat ca e aproape imposibil sa le modifici si sa ramana acelasi size...iar toate pozele pe care le-am tm au 921 kb...cat despre demo raman la parerea ca trebuia facut un demo lung si nu 1 de 5 secunde din care nu ai cum sa-ti dai seama daca e wall sau nu...ceva de genul tragi o data la misto intr-un perete si dai cap....iei ban instant ca ai wall...nu se face asa sincer...


Dota, cred k numai eu ti-am facut SS de 4 ori cel putin ...
da intradevar ai iesit curat in poze, dar tu sti mai bine k daca ai un simplu wall, servesti si flash si blind si orice iti face adminul, de anti SS ai auzit ? nu mai spune k ai ascultat casti sa vezi ce e sub pod k nu te cred, playerul respectiv este crounch cand merge pe sub pod, asa k te rog sa-mi explici si mie ce puteai tu auzi ?
Sa decida adminii daca meriti sau nu ban Smile de fiecare data cand erai online si ma nimeream si eu, ma ruga lumea sa te verific....
Sus In jos
http://www.Air-Service.ro
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5209
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 6:11 pm

cred si eu ca te ruga lumea sa ma verifici pentru ca multi nu stiu cs pe srv Razz...nu am zis ca l-am auzit sub pod pentru ca mergea in cur probabil...si nu-l auzi....am zis ca am aruncat he-ul la inceput si am facut dmg m-am urcat scara am ascultat casti sa vad daca e sub mine sau in fata careva...si dupa am zis sa apas podul....sa inteleg ca pe server am voie sa trag doar daca vad omul sau ce???nu e vina mea ca e dmg on..si daca apas undeva si vad 1 dmg imi permit sa pas tot incarcatorul...si daca te uiti mai bine la demo se vede ca am apasat la inceput langa el vreo 5 gl si miscam tinta sa vad pe unde e daca e cineva...si am dat dmg normal ca apas unde am dat dmg si daca te uiti bine am apasat si pe langa el...daca aveam wall lua cap direct iti garantez...si mai mult...ma aruncam eu cu deagle adik 7 gl sub pod daca stiam ca sunt 2 acolo???si nu in ultimul rand ma crezi asa prost incat daca aveam wall sa-l folosesc cat statea spectator adminul ??? sincer acum Smile intreaba-l si pe scorpion ca mi-a dat blind de vreo 2 ori si nu stiam ce am la inceput...si nu ma miscam deoarce credeam ca am flash...daca ai wall nu tii cont de blind...oricum sincer daca tu crezi ca am wall nu ai decat...eu stiu ca nu am jucat niciodata cu wall si aim sau alte hackuri si atata tot Smile daca vrei iti dau si servere de cs pe care joc de ani de zile si-i intrebi de mine si vezi ce-ti zic...si cum ziceam e total deplasat sa dai ban pe un demo de 5 secunde....daca vrei iti demonstrez ca stau pe orice jucator de pe srv si tot il prind odata ca da la oha sau bulan motiv pentru care sa ia ban
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5589
Data de inscriere : 16/10/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: :)   unban dota # fuN Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 6:46 pm

mda....este un demo prea scurt ca sa poti sa spui ca este codat...este adevarat ca asa pare...poate sa fie poate sa nu fie;) de la mine are amx_ss/amx_flash/+demo...de fiecare data a iesit curat...

eu unu personal daca ajung in balcon primu lucru care il fac e sa trag akolo...automat daca faci dmg...tragi in continuare...vin cu propunerea sa scoatem acest lucru de pe servar..si odata cu asta si saritura dubla..
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Sus In jos
Kevin
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 66
Reputatie : 6
Puncte : 5733
Data de inscriere : 14/02/2009

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: sal   unban dota # fuN Icon_minitimeDum Feb 21, 2010 12:47 am

lasa ip si cine ti a dat banul ti l va scoate...
Sus In jos
dota # fuN
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5209
Data de inscriere : 19/02/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeDum Feb 21, 2010 1:48 am

Kevin a scris:
lasa ip si cine ti a dat banul ti l va scoate...
am ip dinamic deci nu cred ca m-ai am ban oricum....
IP:93.115.16.172
merci fain...cu cea m-ai mare placere o sa stau la demo si la ss...si la orice:)
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5433
Data de inscriere : 10/01/2010

unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitimeDum Feb 21, 2010 11:00 am

oricum te-am vazut ca esti buun la cs... Wink
bafta
Sus In jos
Continut sponsorizat





unban dota # fuN Empty
MesajSubiect: Re: unban dota # fuN   unban dota # fuN Icon_minitime

Sus In jos
 
unban dota # fuN
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unban dota # fuN
» Unban -> w|zZ.nT
» Unban va rog
» unban pls :D:D:D:
» unban please

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: