stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cineva da ban aiurea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Darkgrin
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 0
Puncte : 5201
Data de inscriere : 19/02/2010

Cineva da ban aiurea Empty
MesajSubiect: Cineva da ban aiurea   Cineva da ban aiurea Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 10:18 am

nu am reusit sa dau copy din consola dar mi s-au mai facut poze si nu am avut nimik, astazi s-a jucat un copil de la calculator si din simplul motiv ca avea un scor ciudat (adica -4 fraguri si 11 death-uri) a primit ban permanent.. vreau si eu sa stiu dc, la motivul scria: nepresentearess, dar nu inteleg dc erau nevoie de ss sa zoc asa pentru un asemenea scor si a primit ban permanent. va rog unban : 192.168.1.2
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5835
Data de inscriere : 12/09/2009

Cineva da ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: Cineva da ban aiurea   Cineva da ban aiurea Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 12:22 pm

Citat :
nu am reusit sa dau copy din consola dar mi s-au mai facut poze si nu am avut nimik, astazi s-a jucat un copil de la calculator si din simplul motiv ca avea un scor ciudat (adica -4 fraguri si 11 death-uri) a primit ban permanent.. vreau si eu sa stiu dc, la motivul scria: nepresentearess, dar nu inteleg dc erau nevoie de ss sa zoc asa pentru un asemenea scor si a primit ban permanent. va rog unban : 192.168.1.2

1. Nu trebuie sa ai 100 Kill (Fraguri) cu 1 Death sa ti se faca poze.
2. Pozele se fac cand doreste adminul. (poate sa iti faca si din 2 in 2 minute).
3. Daca ti s-au facut poze, ai obligatia sa le trimiti (oricare ar fi fost scorul si -1000 cu 4000 death)
4. IP-ul care l-ai pus nu este IP de internet / este un IP Local.
5. Parerea mea, daca nu aveai nimic de ascuns trimiteai pozele si nu mai primeai ban.


Cam astea ar fii spuse. Ramai cu ban !
Sus In jos
 
Cineva da ban aiurea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» dGl;x ban aiurea
» ban`uri aiurea:|
» ban aiurea
» Ban luat aiurea !!
» grebla ban aiurea !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: