stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 dGl;x ban aiurea

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
dgl;x
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 5276
Data de inscriere : 21/12/2009

dGl;x ban aiurea Empty
MesajSubiect: dGl;x ban aiurea   dGl;x ban aiurea Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 12:37 am

am luat ban si fuck off nush dc mapa fy_buzzkill bulanu mare banip:(mi sa fkt poze de 100 de ori cer unban ip:78.96.238.195.multumesc anticipat;)r3
Sus In jos
dgl;x
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 5276
Data de inscriere : 21/12/2009

dGl;x ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x ban aiurea   dGl;x ban aiurea Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 3:13 am

deci acesta este un ultim comm care il las pe forum cica la mn am luat ban aiurea stand si analizand la rece am o reputatie cam proasta deoarece injur sau vb cam mult....in ultima vreme am inceput sa ma mai abtin k am simtit si eu k sa umplut paharul ma simteam stanjenit:|.tzes scuze tie sau celorlalti jucatori dak vati simtit jicniti in oarecare fel de mn pe bune nu a fost cu rea intentie sincerele mele scuze ce sa fic:(.Cer o ultima sansa pe server dak se poate dak mai ma reclama cneva sa mi se dea ban fara sa mai discute.Daca considerati ca nu merit a 2-a sansa asta e:|Va multumesc|BfT si R3sp3c7;)
Sus In jos
MTv*Awards
Founder
Founder
MTv*Awards


Numarul mesajelor : 45
Reputatie : -1
Puncte : 5310
Data de inscriere : 21/12/2009

dGl;x ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x ban aiurea   dGl;x ban aiurea Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 2:23 pm

model ce cerere unBan
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




dGl;x ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x ban aiurea   dGl;x ban aiurea Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 4:53 pm

Contra ! Lipsa model cerere unban !
Dublu topic - al 2-lea warn ! Inca un warn si ban si pe forum !
Cerere Respinsa !
Mutat la cosul de gunoi !
Sus In jos
Continut sponsorizat





dGl;x ban aiurea Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x ban aiurea   dGl;x ban aiurea Icon_minitime

Sus In jos
 
dGl;x ban aiurea
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban`uri aiurea:|
» ban aiurea
» Ban luat aiurea !!
» Cineva da ban aiurea
» grebla ban aiurea !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Recycle Bin ==-- :: ..::Recycle Bin::..-
Mergi direct la: