stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Banat din nou InfaMou5' omg...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5414
Data de inscriere : 03/08/2009

Banat din nou InfaMou5' omg... Empty
MesajSubiect: Banat din nou InfaMou5' omg...   Banat din nou InfaMou5' omg... Icon_minitimeMar Ian 19, 2010 12:31 am

nick: SucK Me I'M FaMou5'
data si ora : 19-ian-2010 00:20
ip: 92.86.30.106
admini: TDk scorpion vermifuge skinhead...
dovada:https://2img.net/r/ihimizer/i/deaztec20002.png/
http://my.imageshack.us/v_images.php

n-am mai pus print screen-ul la consola...nu cred k mai este necesar


Iar adminii astia...mi-a facut poze...si mi-a cerut id...yo stiam k adminii dau id-ul...in fine...l-am dat de vreo 3 ori gresit nu cu intentie...apoi l-am dat bn...nici nu mi-a zis nimic...ban direct Neutral
Evil or Very Mad Astept sa scoateti bannu din nou:-w....ms
Sus In jos
Kevin
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 66
Reputatie : 6
Puncte : 5723
Data de inscriere : 14/02/2009

Banat din nou InfaMou5' omg... Empty
MesajSubiect: sal   Banat din nou InfaMou5' omg... Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 1:35 am

Ip si pozele ce ti le-a facut ..
Sus In jos
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5414
Data de inscriere : 03/08/2009

Banat din nou InfaMou5' omg... Empty
MesajSubiect: Re: Banat din nou InfaMou5' omg...   Banat din nou InfaMou5' omg... Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 2:13 pm

mah omule ejti orb sau te faci?...nu vezi ip si linku la poze?



Fratilor deci eu nu stiu ce aveti...spuneti ca aveti peste 19-20 de ani dar nu prea se vede...cum dumnezeu imi spune rechinu ca am postat peste trei luni pozele cand la unban scrie ca la cateva minute????am postat si pozele cred k se vede clar si acolo data si ora...mai blocheaza si converstia...iar faptul k am dat de 3 ori id-ul gresit e alta treba...nu toti tasteaza la fel de bine ca el....poate ma grabeam...dar voi ganditi mai repede asa de felul vostru pe langa faptul ca unii mai si sufera de admin.Primul imi zice sa dau ip-ul...al 2-lea zice ca am postat peste o luna...nu mai inteleg nimic...cer sa se cerifice inca odata pozele de catre un owner sau cva si sa ia el decizia finala...rog seriozitate...ms




Nu este nevoie sa faci 5 topicuri sa spui asta !
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5826
Data de inscriere : 12/09/2009

Banat din nou InfaMou5' omg... Empty
MesajSubiect: Re: Banat din nou InfaMou5' omg...   Banat din nou InfaMou5' omg... Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 5:30 pm

dupa 3 luni de la ban ai venit sa faci post de UNBAN ?
ce .. ti-a lucrat cineva pozele ? si din cate vad eu este chiar poza a 3a (nu este 00.... dar in fine)
eu ti-am dat ban. imi dai 3 id-uri de 3 ori gresit ? cum este posibil ?
suntProst ID 1
sunt_Prost ID 2
Prost_Sunt ID 3

Cerere Respinsa !


Topic Closed !
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5826
Data de inscriere : 12/09/2009

Banat din nou InfaMou5' omg... Empty
MesajSubiect: Re: Banat din nou InfaMou5' omg...   Banat din nou InfaMou5' omg... Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 11:09 am

Dizzy a scris:
mah omule ejti orb sau te faci?...nu vezi ip si linku la poze?



Fratilor deci eu nu stiu ce aveti...spuneti ca aveti peste 19-20 de ani dar nu prea se vede...cum dumnezeu imi spune rechinu ca am postat peste trei luni pozele cand la unban scrie ca la cateva minute????am postat si pozele cred k se vede clar si acolo data si ora...mai blocheaza si converstia...iar faptul k am dat de 3 ori id-ul gresit e alta treba...nu toti tasteaza la fel de bine ca el....poate ma grabeam...dar voi ganditi mai repede asa de felul vostru pe langa faptul ca unii mai si sufera de admin.Primul imi zice sa dau ip-ul...al 2-lea zice ca am postat peste o luna...nu mai inteleg nimic...cer sa se cerifice inca odata pozele de catre un owner sau cva si sa ia el decizia finala...rog seriozitate...ms




Nu este nevoie sa faci 5 topicuri sa spui asta !


iti spun eu MA OMULE (orb)

cand i-am facut pozele nu mi-a dat ID-ul care trebuie (asta se intampla prin 19-20 Ian dupa cum se vede si in poza care ai pus-o. cand ai venit aici sa ceri unban deja au trecut 3 saptamani. dupa ce vii iar cu cererea asta.


1 NU ACCEPT ca un OM sa greseasca de 3 ori la rand ID-ul !
(Bai cat de prost sa fii ma sa scrii 3 ID-uri diferite de 3 ori) ? si mai ma ia si la misto "alegeti unu din ele"

baiete. eu iti zic clar. Omu tau prietenu Tau sau cine e ! A avut ce a avut... si-a "LUCRAT" pozele, si a venit inapoi.

iti zic eu 99% Sigur ca asta s-a intamplat.

am sa ii scot BANU numai ca sa nu mai ma disperi pe aici cu Topicuri cu una cu alta. (NU FACE OBIJNUINTA)


TOPIC CLOSED
Sus In jos
Continut sponsorizat





Banat din nou InfaMou5' omg... Empty
MesajSubiect: Re: Banat din nou InfaMou5' omg...   Banat din nou InfaMou5' omg... Icon_minitime

Sus In jos
 
Banat din nou InfaMou5' omg...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere unban InfaMou5'
» Banat pe...inspiratie?!
» nu inteleg cum de am fost banat fara sa joc ??
» Watt-banat
» banat de catre craca...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: