stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 salut am fost banat pe nedrept ..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ciupsy
WARNED
WARNED



Numarul mesajelor : 7
Reputatie : 0
Puncte : 5449
Data de inscriere : 24/06/2009

salut am fost banat pe nedrept .. Empty
MesajSubiect: salut am fost banat pe nedrept ..   salut am fost banat pe nedrept .. Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 5:06 pm

salut nu joc serverul de foarte mult timp .. am fost banat pe nedrept de catre unu dintre admini nici macar nu mi-a facut poze sau sa ma roage frumos sau sa ma intrebe de sanatate .. direct mi-a dat ban eu sunt administrator pe legends.laleagane .. stiu ce si cum se face .. eu sunt "Maior" deci un admin se poate rade doar prin faptul de ban fara motiv ..doar ca ii este ciuda sau ca nu i place de cineva
Sus In jos
ciupsy
WARNED
WARNED



Numarul mesajelor : 7
Reputatie : 0
Puncte : 5449
Data de inscriere : 24/06/2009

salut am fost banat pe nedrept .. Empty
MesajSubiect: Re: salut am fost banat pe nedrept ..   salut am fost banat pe nedrept .. Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 5:07 pm

My IP address: 79.114.81.147
Ciupsy
uitasem scz sunt nervos
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7069
Data de inscriere : 05/02/2009

salut am fost banat pe nedrept .. Empty
MesajSubiect: Re: salut am fost banat pe nedrept ..   salut am fost banat pe nedrept .. Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 12:22 am

poti sa dai edit la mesaj nu trebuie sa faci dublu post pt ca la urmatorul ai warn.ms
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
ciupsy
WARNED
WARNED



Numarul mesajelor : 7
Reputatie : 0
Puncte : 5449
Data de inscriere : 24/06/2009

salut am fost banat pe nedrept .. Empty
MesajSubiect: Re: salut am fost banat pe nedrept ..   salut am fost banat pe nedrept .. Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 1:21 am

stai calm ca stiam nu e cine stie ce problema sau e vreo problema ca is mai multe posturi din cate stiu eu nu cred ca afecteaza cu nimik .. ms de raspuns oricum nu la sta ma asteptam
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7069
Data de inscriere : 05/02/2009

salut am fost banat pe nedrept .. Empty
MesajSubiect: Re: salut am fost banat pe nedrept ..   salut am fost banat pe nedrept .. Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 11:21 pm

1.stau lcalma nu calm
2.din moment ce ai intrat pe acest forum te rog sa respecti regulile daca nu du-te la leagane,putin imi pasa
3.nu am cum sa iti scot banul fara dovezi
4.un ton mai jos cand vb cu mn pe forumul meu.ms
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





salut am fost banat pe nedrept .. Empty
MesajSubiect: Re: salut am fost banat pe nedrept ..   salut am fost banat pe nedrept .. Icon_minitime

Sus In jos
 
salut am fost banat pe nedrept ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pft banat din nou pe nedrept ..
» nu inteleg cum de am fost banat fara sa joc ??
» Watt-banat
» Banat din nou InfaMou5' omg...
» Banat pe...inspiratie?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Lista BanaTi::..-
Mergi direct la: