stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 aDMINE ,esti truu fratee :))

In jos 
+2
conan
n00bStyle
6 participanți
AutorMesaj
n00bStyle
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5546
Data de inscriere : 20/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 6:44 pm

Pentru ca reclamatia sa va fie luata in considerare, trebuie sa contina urmatoarele :

Nick dvs. :n00bStyle
Nick adminului reclamat :PijA
Data si ora :22.02.2009,ora 18:40
Motiv reclamatie :e truu Smile))) ,
Dovada (Se accepta doar PrintScreen la consola) :

Pentru reclamatii, admine https://stars-cs.forumgratuit.ro !
ADMIN pijA: slap n00bStyle with 0 din viata
*MORT*pijA : bomba sau slay
*MORT*sNw : \admins
* Omorat de skinhead cu m4a1 @ 17m (60hp, 89ap) >> bratul stang: 1
Unknown command: gbsd_Bfohazqpzfsskxv
* L-ati lovit pe skinhead de 0 ori, 0 pagube >> nici o lovitura
Kicked by Console
Kicked
Can't "say", not connected
] retry
Commencing connection retry to 195.178.102.237:27015
Connecting to 195.178.102.237:27015...
Connection accepted by 195.178.102.237:27015
* Privilegii setate..

BUILD 3651 SERVER (0 CRC)
Server # 22
*SPEC* sNw : /admins

n00bStyle connected
n00bStyle is joining the Terrorist force
*** pijA killed Cry5ty with a headshot from deagle ***
*VIU*skinhead : re .
*DEAD* n00bStyle : ma duceam la bmb nu tb slap

*SPEC* boxeru : re .

Razz Onu Razz (RADIO): Fire in the hole!
Tastati 'amx_help' in consola pentru a vizualiza comenzile disponibile
Timp ramas: 16:22 minute. Urmatoarea harta: cs_havana
*DEAD* Cry5ty : mori ma

. killed rzv:X:X with m4a1
*DEAD* n00bStyle : doamnee

*** Razz Onu Razz killed MaTzY with a headshot from mp5navy ***
LoL^ killed Razz Onu Razz with m4a1
pijA killed skinhead with m4a1
. killed pijA with m4a1
*VIU*pijA : but sa-i zici lu tactu
*VIU*pijA : ca nu ne tragem de sireturi

Kicked by Console: "banat permanent"
Kicked :"banat permanent"
] retry
Commencing connection retry to 195.178.102.237:27015
Connecting to 195.178.102.237:27015...
Connection accepted by 195.178.102.237:27015
* Privilegii setate..

BUILD 3651 SERVER (0 CRC)
Server # 22
[eXtream AMXX] Jucatorii cu pingul mai mare de 100ms vor primi kick!
n00bStyle is joining the Terrorist force
*VIU*boxeru : si eu:))
. : bbn ai facut

n00bStyle : mdea

*MORT*sNw : sunt army
*** Cry5ty killed LoL^ with a headshot from ak47 ***
pijA (RADIO): Fire in the hole!
skinhead : Smile

. : ca ma stresat ala toata ziua asta

(Terrorist) pijA : iti dau pe clasa

(Terrorist) pijA : stai asa


@dy killed boxeru with m4a1
Tastati 'amx_help' in consola pentru a vizualiza comenzile disponibile
MaTzY killed n00bStyle with m4a1
Timp ramas: 15:21 minute. Urmatoarea harta: cs_havana
*** Tm|LeGiOn|Andylau killed @dy with a headshot from ak47 ***
Cry5ty (RADIO): Fire in the hole!
[Stars] Viziteaza forumul nostru : https://stars-cs.forumgratuit.ro
. killed Tm|LeGiOn|Andylau with m4a1
rzv:X:X (RADIO): Fire in the hole!
Bine ati venit pe Stars Freakz!
*** . killed rzv:X:X with a headshot from m4a1 ***
* Omorat de MaTzY cu m4a1 @ 24m (76hp, 0ap) >> cap: 1 bratul stang: 1
*** Razz Onu Razz killed alt.nickyy with a headshot from galil ***
* L-ati lovit pe MaTzY de 0 ori, 0 pagube >> nici o lovitura
*SPEC* boxeru : /admin

[eXtream AMXX] Jucatorii cu pingul mai mare de 100ms vor primi kick!
MaTzY killed Cry5ty with m4a1
*** Razz Onu Razz killed . with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* n00bStyle : dc ban ma ca te am facut but,asta dovedeste ca ,chiar esti ,si cu asta am incheiat
Cry5ty (RADIO): Need backup.
*VIU*. : noob marsh in m m
*DEAD* rzv:X:X : bv style

Added to banned list
Sus In jos
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5676
Data de inscriere : 06/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 9:48 pm

ne poti trimite si print screenu din consola sa ne convingem ca nu esti editat textul ?
si daca ar fii la fel cu ce scrie aici pija a luat o decizie gresita da nu ma pot pronunta pana nu vad print screenu tau
si cel al lu pija ( dovada banarii ) bineinteles
Sus In jos
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5676
Data de inscriere : 06/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 9:50 pm

si inca cv pe server este free game cititi regulametul
noob specifica ca se ducea spre bmb Smile

Conan te rog frumos sa numa faci dublu post daca ai ceva de spus dai edit!


Ultima editare efectuata de catre conan in Lun Feb 23, 2009 10:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
pijA
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 13
Reputatie : 0
Puncte : 5545
Data de inscriere : 21/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 10:53 pm

nu trebuie print screen , confirm .


prin free game ce intelegi tu e total gresit . free game e atunci cand counterii pot da rush ( daca ai sa joci pe alte servere unde nu`i free game o sa vezi ca e un plug in care consta in : daca depasesti o anumita portiune din plansa in primele 40 de secunde se considera rush si mori .asta in cazul counterilor , la tero nu exista free game sau stiu eu ce . tero tre sa puna bomba si atata tot )

aici corect , e free game dar asta nu inseamna ca 6- 7 insi trebuie sa stea dupa x-ulescu sa-l vada cum sta la panda dupa o cutie timp de 1 min .

hai sa incercam sa vedem daca iti convine , astept sa muriti voi si eu sa ma ascund , nu sa ies pe bataie sau sa incerc sa pun bomba . sa vedem iti convine sa fii spectator ? nu o lua personal , am dat un exemplu .

+ de asta, l-am anuntat "Bomba sau slay" ...... el in schimb statea in acelasi loc , abia dupa ce i-am dat slay imi zice ca se duce la bomba . si dupa ce ii dau slay se gaseste el sa ma faca pe mine but : 1 la mana nu ne stim , 2 prin but inteleg ca sunt varza la cs . si asta.... e aiurea rau , ca el mai trebuie sa joace inca 20 de anii cs sa joace ca mine . 3 la mana nu ne tragem de sireturi nu numai din cauza varstei dar eu joc pe server de cateva luni bune si el de 10 zile . si cu asta inchei.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 1:53 am

Nu am fost prezenta,nu ma pot pronunta in totalitate..dar tind sa ii dau dreptate lui pijA
1.free game ca free fgame dar jucam COUNTER STRIKe nu CAMPER strike
2.totusi daca e moderator e pus acolo pt ca stie nu tre sa il faci but pt ca ti-a dat slay e tot dreptul lui
3.m-am saturat de toate comentariile astea vad ca va da lumea nas,jucati 1 sapt pe server si deja suferiti(pijA joaca de 3 luni aprox zi de zi)
4.daca mai aud astfel de lucruri cu mn numa aveti trai.Adminii sunt admini,respectati-le deciziile si veti fi respectati!
5.mai citeste si u regulamentu din cand in cand iti citez eu daca ti-e lene : "4. NU CAMPATI cand nu este absolut necesar. In orice moment trebuie sa urmariti indeplinirea obiectivelor hartii in desfasurare. [ traducere: CT stau la X sau in apropiere iar tero ataca si pun bomba - regula aceasta exista pt ca jocul sa fie cat de cat frumos.
14. Nu comentati la nesfarsit deciziile adminilor. Daca sunteti de parere ca ati fost nedreptatit intr-o anumita situatie va invitam sa postati pe forum, si ar fi indicat sa fiti siguri de ceea ce scrieti. Reclamatiile nefondate pe forum se vor pedepsi prin dublarea sanctiunii originale."
atat am avut de spus...deocamdata.papa
Sus In jos
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5676
Data de inscriere : 06/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 9:53 am

rog si ceilalti admini care au fost pe server sa comenteze situatia data
Sus In jos
boxeru
Server Admins
Server Admins
boxeru


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 33
Reputatie : 0
Puncte : 5619
Data de inscriere : 08/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Coment reclamatie   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:18 am

in primu rand asteptam 15 persoane dupa el sa ia bmb si el statea in casa la inferno pe scari si astepta ......ia dat pija slap si dupaia a inceput sa comenteze aiurea.......inainte de astea a avut si llama ...a primit si kick si tot nu sa potolit ...si in primu rand nu pija ia dat ban eu i-am dat pe clasa de ip .....pana la urma banu a fost scos ca nu am vrut sa ne certam cu liv asa ca sa intre pe sv si daca se mai intampla are ban de la mine asigurat
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
boxeru
Server Admins
Server Admins
boxeru


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 33
Reputatie : 0
Puncte : 5619
Data de inscriere : 08/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Coment reclamatzie   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:23 am

eu zic ca banu a fost acordat corect.....nu cred ca un ban de pe sv asta a fost dat aiurea


te-as ruga sa numa faci dublu post pe forum daca mai ai ceva de zis editeaza te rog frumos.la urmatoarea ai warn!ms Missy here


Ultima editare efectuata de catre boxeru in Lun Feb 23, 2009 10:32 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5676
Data de inscriere : 06/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:28 am

in urma discutiilor pe care l am avut cu adminii online de pe server s-a constat ca banul a fost acordat corect !
conan: ban acordat corect ?
boxeru: da
mickaha: da
skinhead: da
pija: da
punct: da
Sus In jos
michaka
Server Admins
Server Admins
michaka


Numarul mesajelor : 25
Localizare : not in use any longer
Reputatie : 0
Puncte : 5613
Data de inscriere : 08/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 1:34 pm

daca e sa joci, juaca ca lumea...daca nu laso inkolo de treaba sa zic asa

desi nu am fost de fata in momentul respectiv...consider cat se poate de corecta decizia luata de pija
stii ...macar din bun simt fata de ceilalti jucatori puteai sa joci si tu ca lumea o data ,,,
sa nu mai adaug ca mai te si iei in gura cu adminul pentru ca si-a facut datoria...


pentru copilarii de genu sa iti bati capu....sincer ...nui vad rostu...

dupa cum a zis si missy ..da e free game ...da totusi un pic de respect fata de restu ...

peace out tongue
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 2:13 pm

deciziile adminilor nu se discuta...trebuie citit regulamentul si respectat cat de cat!(daca nu puteti in totalitate)
pijA a procedat corect ca i-a dat slay si ala trebuia sa taca din gura nu sa il faca but...but era el ca statea degeaba fara sa se duca la bmb..in cazuri extreme cand mai ai putin la viata si joci la sunet si astepti sa mai omori din adversari da,dar nu asa degeaba sa astepte lumea pt tine....noobzor ai grija,citeste regulamentul si nu te mai lua la cearta cu adminii fara sa ai u dreptate!papa
Sus In jos
n00bStyle
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5546
Data de inscriere : 20/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: mdea   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 3:22 pm

Imi cer scuze daca m am pripit dar ,asta ce vrea sa insemne acu pe bune "in primu rand asteptam 15 persoane dupa el sa ia bmb si el statea in casa la inferno pe scari si astepta " Smile) ca bmb era cum coboram scara si mergeam cu shift ,si nu cred ca am facut ceva gresit c am comentat ,macar nu l am injurat ,i-am zis doar "dc slap "Sad,ca eu coboram scarile ,sa ma duc la bmb Sad ,dar daca e greseala mea imi cer inca odata scuze ,si daca e un unban asi dori,scz pija ca te am facut "but " ,pe moment m am enervat ,dar acu imi dau seama ca m am priipit ,tb sa stau in banca mea .Bft si sper sa imi mai acordati o sansa la jocul dupa srv vostru
Sus In jos
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5676
Data de inscriere : 06/02/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 4:19 pm

pt prima data de cand joc eu pe servarul asta cineva isi cere scuze este un Gest nobil
Am inteles ca banu a fost scos
dar la urmatoarea abatere va fi BAN elephant
Sus In jos
alc487
Server Admins
Server Admins
alc487


Numarul mesajelor : 56
Reputatie : 5
Puncte : 5636
Data de inscriere : 06/05/2009

aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 6:59 pm

conan a scris:
in urma discutiilor pe care l am avut cu adminii online de pe server s-a constat ca banul a fost acordat corect !
conan: ban acordat corect ?
boxeru: da
mickaha: da
skinhead: da
pija: da
punct: da


din textul reclamantului reiese k a insultat un admin pe langa faptul k nu a avut dreptate ... a gresit si fata de tot i"playerii" serverului

banul a fost aplicat corect !
Singurul inconvenient a fsot acela ka a aplicat ban permane, iar in cazul aparte terbuia dat pe o anumita limita de timp ( ex. : 10 min)
Sus In jos
Continut sponsorizat





aDMINE ,esti truu fratee :)) Empty
MesajSubiect: Re: aDMINE ,esti truu fratee :))   aDMINE ,esti truu fratee :)) Icon_minitime

Sus In jos
 
aDMINE ,esti truu fratee :))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» -OFERTA TOAMNEI- ! PRETURI ADMINE ! -OFERTA-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: