stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 pentru admini

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
bleeah
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 5
Reputatie : -1
Puncte : 5238
Data de inscriere : 02/02/2010

pentru admini Empty
MesajSubiect: pentru admini   pentru admini Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 12:44 pm

bleeah ar trebui sa stii si tu regulile de pe server.
-nu e voie sa te urci pe harta,
-pe bycastor interzis he/arme,
-nu se fol. medic pe 35hp
-nu se da retry dupa llama,
-nu se comenteaza cu adminii !

pai da cum ai zis, unde scrie regula ca nu e voie sa folosesti medic pe 35hp?? pai nu e logic? daca harta e numita 35hp, atunci cu 35hp sa joci, ca daca ar fi sa folosesti medic, ar fi aiurea de tot.

eu atata am de spus, bleeah gura mai mica si vezi ce faci pe server !

Cum ziceam joc de 2-3 zile pe srv de unde sa stiu eu ca pe 35 hp nu se joak cu medic atat timp cat pe forum nu exista aceasta regula
...de unde sa stiu eu ca daca-ti schimbi numele din llama in alt nume se considera retry care nu are nici o logica atat timp cat tu in
continuare nu poti sa vorbesti...nu am comentat la admini si doar le-am cerut minim respect fata de jucatori si sa nu faca ce vor pe srv
...in plus pe 35 hp sa jucat peste 5 min cu comanda medic...toti o foloseau si dupa zice pr1ntz ca nu mai e voie....pai daca e regula pe srv
sa nu se joace pe 35 hp nu se zicea de la inceput???eu ce sa cred cand el zice asta dupa mai bine de 5 min din harta?ca e regula sau ca zice
el asa ca sa ofticat ca murea?la fel pe bycastor...nu e regula nicaieri ca nu e voie...si daca intra un jucator care habar nu are de aceste reguli
de ce sa ia ban aiurea???si dak-si permite sa intrebe sau sa zica ceva se considera ca are tupeu si sa-si vada de joc cum de vorbeste el cu un
superior un ZEU...cu urcatu pe harta mi se pare normal dar sunt locuri "gen stanca pe nuke" unde nu ai voie de DJ ca sa te urci...deci dc sa iau ban
daca ma urc acolo?


SI EU ASTA NU INTELEG CE NU SCRIETI FRATE ACESTE REGULI PE FORUM SA STIE TOT OMU DE ELE????

P.S. Rechine eu nu sunt in conflict cu nimeni si doar vreau sa se faca dreptate si sa se respecte jucatorul pe server nu sa faceti ce vreti voi si in plus
eu nu stiu de unde ai scos tu 6 admini ca eu cu geo chiar nu am nimic din contra mi sa parut baiat de treaba pana aseara ce grebla nu consider ca nu am nici un conflict si chiar mi-a vorbit foarte ok dupa ce am intrat aseara iar cu tine nu vreau decat sa ma lamuresti si pe mine in privinta acestor afirmatii
Sus In jos
Col.Schnider
Junior
Junior
Col.Schnider


Numarul mesajelor : 24
Reputatie : -2
Puncte : 5254
Data de inscriere : 02/02/2010

pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: pentru admini   pentru admini Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 4:08 pm

Taci ca tu mereu te iei in gura cu oricine care e mai bun decat tine dute ca trebuie sa dai capacitatea serios si ti-au dat ban ca ai dat retry la llama de n-ori am fost si eu martor deci te rog sa-ti tii pliscul geo si altii sunt admini de treaba si respecta regulile nu-ti convine dute sa joci pe alt server si punct. dar pe noi ne scutesti de faze" colonele invata de la mine cs" sau sa te iei in gura cu adminii ....pai pe alte servere primeai amx_fuckoff fara discutie.
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5844
Data de inscriere : 12/09/2009

pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: pentru admini   pentru admini Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 5:04 pm

ba la ce deschizi 7 topicuri ?


gata gura ! ca zbori de aici !


TOPIC CLOSED ! (daca mai faci vre-un TOPIC inutil ai zburat.. crede-ma)
Sus In jos
Continut sponsorizat





pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: pentru admini   pentru admini Icon_minitime

Sus In jos
 
pentru admini
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» curatenie in admini missy
» Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc
» admini suspendati
» Regulament ADMINI
» Ceere unban ! Soldatzelul Verde !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: