stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 doar o intrebare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




doar o intrebare Empty
MesajSubiect: doar o intrebare   doar o intrebare Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 5:41 pm

am o intrebare sa stiu dak mai are rost sa fac reclamatie Very Happy : avem voie sa vb pe chat in cs sa facem glume...atat timp cat vb frumos si nu injuram? k am luat vreo 4-5 Llama cu motivul k vorbeam ,,aiurea"....repet...e doar o intrebare...ms mult! Very Happy
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6002
Data de inscriere : 09/06/2009

doar o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: doar o intrebare   doar o intrebare Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 6:25 pm

Ceea ce scriu eu,este luat din reguli pe server...


2. Nu folositi limbaj trivial fata de alti jucatori/admini, limbajul pe care il utilizati trebuie sa fie cel pe care l-ati invatat la scoala, nu cel din scara blocului.

Atata timp cat nu folosesti cuvinte de genul : stf,sms fmg,noob...stii la ce ma refer
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




doar o intrebare Empty
MesajSubiect: aha   doar o intrebare Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 8:00 pm

chiar nu am folosit cuvinte de genul. Nu am facut nici misto de cnv, pur si simplu facem glume cu 2-3 juktori in timp de jucam cs. Glumele nu erau de prost gust si nu deranjau pe nimeni, chiar radeam majoritatea juktorilor. Unul din admini a spus sa numai vb k luam slay pe motivul k vb aiurea si sa vb numai despre cs. Pana la urma ne-a dat llama. Am intrebat motivul si a spus sa nu mai comentam . Apoi am incetat sa mai vb cv pt k ne luam si kick sau ban. Nush ce parerea aveti voi, dar cred k adminul e de vina
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7069
Data de inscriere : 05/02/2009

doar o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: doar o intrebare   doar o intrebare Icon_minitimeJoi Iul 30, 2009 11:03 pm

ai voie sa glumesti si eu mai injur,sau mai glumesc mai ales cu prietenii.nu ai voie sa jignesti alti player gen :bag**s p**a in m**a,etc injuraturi rautacioase ca sa le zic asa...sau de morti etc.atata timp cat vb de ex cum vb eu cu ciupa gen fgm de cocosat..e ok.nimeni no sa zica nimic....cam atat
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




doar o intrebare Empty
MesajSubiect: :D   doar o intrebare Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 10:07 am

da missy. Stiu ce vrei sa zici. Doar k un admin ne-a interzis sa mai vorbim despre altceva innafara de cs. Ne-am luat Llama si a zis sa numai comentam pt k ne luam Ban. Oricum ms pt raspuns si tine-o tot asa ! Good work ! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





doar o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: doar o intrebare   doar o intrebare Icon_minitime

Sus In jos
 
doar o intrebare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intrebare :)
» doar o cerere :P
» Cerere Slot ! -[Cerere Respinsa]-
» Doar copy/paste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: