stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cand unii sufera de admin

In jos 
+3
kNowz0r
Ciumaneagra
matzy
7 participanți
AutorMesaj
matzy
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 13
Reputatie : -2
Puncte : 5427
Data de inscriere : 24/07/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 12:58 am

Nick dvs. : M@TzY
Nick adminului reclamat :Dr_Crazy
Data si ora :0145
Motiv reclamatie : sufera de admin....da ban aiurea....7pacate, skinhead, broscutza(tinea cu el)
motiv mai pe larg ti lam dat pe prv missy!
Dovada (Se accepta doar PrintScreen la consola) :nu am dovada...ca am iesit sa postez siam iesit din cs!7pacate si skinhead dak sunt seriosi pot confirma:)



ce comportament am avut eu pe server??
am intrat eu codat?
am injurat peu vreuna admin sau am injurat pe cineva??
mam luat eu de cineva??
si dak nu crazy mia dat ban atunci cine???
si banul meu de ce nu a fsot postat???
vreau si eu raspunsurile....
ca vad ca ori sunteti vorbiti...ore chiar aveti boala p me

ip: 81.22.144.176


Ultima editare efectuata de catre matzy in Mar Iul 28, 2009 8:28 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 2:41 am

Atat iti spun ! stii sa faci diferenta intre KICK si BAN ?!?
Nu sunt una si aceeasi !
...
Tu ar fi trebuit sa primesti ban de mult ! Nu pentru ca as suferi eu ci pentru ca esti nesimtit !
Vorbesti urat ! Wink si iti permiti pentru ca e "---X--" tovarasu tau nu ? si iti ia apararea mereu ! dar in fine nu vreau sa bag pe altii in oala ! despre mine si tine vorbim aici !
Nu e nevoie sa imi contesti tu mie deciziile !
1. La mana ! Nu sunt zeu !
2.La mana ! Eu ''muncesc" pentru adminul asta ! Voi intrati pe server si strigati ca "y" e codat , dar nu vorbiti pe sayteam:@ desi va repet de n-ori ! omu care ar fi posibil codat fie joaca mai prudent fie scoate codurile .. fiindca te-a vazut pe tine ca ai scris "Fai poze lu "y" ca de .. ti se strica scorul , rankul , ! Da de daca altii sunt mai buni ca tine inseamna ca sunt codati ! Adevarat tu esti foarte bun , esti incredibil de bun ,,, nu stiu dc mai joci cu noi ! dute in pgl !
3.La mana ! Daca va rog sa va potoliti trebuie sa va potoliti nu sa ma luati la misto ! (eu va rog si va repet mereu dar va doare ...acolo ... )
4.La mana ! eu stiu ca tu ai boala pe mine !
5.la mana ! Regleaza-ti vocabularul !
6,-"- ! Vezi'ti de jocul tau !
7.-"- ! Ca un bun player ce esti deabia cand ai vrut admin te-ai inregistrat pe forum !
8.La mana ! Chiar daca iti dau ban ti'l scoate stii tu cine ..
9 la mana ! Ai ai rutabil si de aia iti permiti multe ..

10 La mana ! Daca nu iti convine ceva din ce am zis eu da'ma in judecata ! Smile

As mai avea foarte multe de spus dar imi consum timpul aiurea ! Nu merita !


Pace... !
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6001
Data de inscriere : 09/06/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 8:03 am

matzy a scris:
Nick dvs. : M@TzY
Nick adminului reclamat :Dr_Crazy
Data si ora :0145
Motiv reclamatie : sufera de admin....da ban aiurea....7pacate, skinhead, broscutza(tinea cu el)
motiv mai pe larg ti lam dat pe prv missy!
Dovada (Se accepta doar PrintScreen la consola) :nu am dovada...ca am iesit sa postez siam iesit din cs!7pacate si skinhead dak sunt seriosi pot confirma:)


Singurele lucruri pe care le am de spus sunt:1. Dr_Crazy nu are acces pentru banuri (nu ma crezi,uita-te la lista banati)2.De cate ori intru pe server aud numai "ala e codat,admin fa poze"(ati avut si voi o data noroc),vorba lui crazy,invatati sa reclamati un codat cu say_team@,si ultimul lucru si cel mai important: Recalmatiile fara printuri NU se iau in considerare.
Sus In jos
kNowz0r
Server Admins
Server Admins
kNowz0r


Numarul mesajelor : 273
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Reputatie : -12
Puncte : 5802
Data de inscriere : 13/07/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 10:27 am

matzy....daca tu ai fi in locu lui crazy ce ai fi facut? confused
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: pro dr_crazy   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 1:29 pm

fata de unii admini ai serverului crazy chiar isi face datoria si nu baneaza aiurea. El si ciuma isi fac datoria atat pe server cat si pe forum.-----parerea mea Very Happy
Sus In jos
7pacate
Junior
Junior
7pacate


Numarul mesajelor : 13
Reputatie : 1
Puncte : 5496
Data de inscriere : 15/05/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 5:24 pm

Da Da Da eu ii tin partea lu Dr_Crazy cum spune Matzy bounce lol!
P.S Matzy trebuia penalizat mai demult pt comportamentu lui de pe server Exclamation
Sus In jos
matzy
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 13
Reputatie : -2
Puncte : 5427
Data de inscriere : 24/07/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 11:41 pm

--------------------------------------------------------------------------------

+
----
-fata de unii admini ai serverului crazy chiar isi face datoria si nu baneaza aiurea. El si ciuma isi fac datoria atat pe server cat si pe forum.-----parerea mea


eu as fi dat llama....nu ban direct


Ultima editare efectuata de catre matzy in Lun Iul 27, 2009 11:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
matzy
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 13
Reputatie : -2
Puncte : 5427
Data de inscriere : 24/07/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 11:42 pm

Ciumaneagra a scris:
matzy a scris:
Nick dvs. : M@TzY
Nick adminului reclamat :Dr_Crazy
Data si ora :0145
Motiv reclamatie : sufera de admin....da ban aiurea....7pacate, skinhead, broscutza(tinea cu el)
motiv mai pe larg ti lam dat pe prv missy!
Dovada (Se accepta doar PrintScreen la consola) :nu am dovada...ca am iesit sa postez siam iesit din cs!7pacate si skinhead dak sunt seriosi pot confirma:)


Singurele lucruri pe care le am de spus sunt:1. Dr_Crazy nu are acces pentru banuri (nu ma crezi,uita-te la lista banati)2.De cate ori intru pe server aud numai "ala e codat,admin fa poze"(ati avut si voi o data noroc),vorba lui crazy,invatati sa reclamati un codat cu say_team@,si ultimul lucru si cel mai important: Recalmatiile fara printuri NU se iau in considerare.


ba poate...uitate cate banuri sunt date de el;)
Sus In jos
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5689
Data de inscriere : 06/02/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 11:50 pm

avantaj admin ... addban player atata tot Suspect

aici nu se poate comenta se pare ca acesti playeri nu se pot suporta ...
am2 ai probleme personale si nu ma pot pronunta care este de vina
lipsa de dovezi nu demonstreaza nimik
la faza cu tipatul "ala e codat, admin fa poze!!!" majoritatea playerilor fac asa si unii admini "nu dam nume k se poate intampla oricui : NU POT STAPANII FURIA JUCATORILOR si sa mentina linistea pe server


deci nu isi au rost comentariile
lol!
Sus In jos
Raynei
Junior
Junior
Raynei


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 35
Localizare : Pantelidallas
Reputatie : 1
Puncte : 5586
Data de inscriere : 08/03/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 7:35 am

Sa fiu sincer, Matzy...nu inteleg de ce ai facut reclamatie... Ma jur ca nu inteleg. Nici nu esti un jucator bun si nici sa vorbesti nu stii. Am un demo postat pe forum in care te tot alea alea pe tine ca sunt codat si ca sa fiu dat afara. Din cauza ta am fost bannat o data. Si ban fara motiv. Matzy...fara suparare...locul tau nu e pe online gaming. TU AI FOST MENIT SA JOCI CS DOAR CU BOTI... Daca vrei sa joci cu oameni...invata sa pierzi...nu esti Spawn, PeRRy sau alti mari. Ori inveti sa joci...ori pune mana pe baros si fa cinste calculatorului... Santal Out!
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6001
Data de inscriere : 09/06/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 7:57 am

matzy a scris:
Ciumaneagra a scris:
matzy a scris:
Nick dvs. : M@TzY
Nick adminului reclamat :Dr_Crazy
Data si ora :0145
Motiv reclamatie : sufera de admin....da ban aiurea....7pacate, skinhead, broscutza(tinea cu el)
motiv mai pe larg ti lam dat pe prv missy!
Dovada (Se accepta doar PrintScreen la consola) :nu am dovada...ca am iesit sa postez siam iesit din cs!7pacate si skinhead dak sunt seriosi pot confirma:)


Singurele lucruri pe care le am de spus sunt:1. Dr_Crazy nu are acces pentru banuri (nu ma crezi,uita-te la lista banati)2.De cate ori intru pe server aud numai "ala e codat,admin fa poze"(ati avut si voi o data noroc),vorba lui crazy,invatati sa reclamati un codat cu say_team@,si ultimul lucru si cel mai important: Recalmatiile fara printuri NU se iau in considerare.


ba poate...uitate cate banuri sunt date de el;)


Cand am scris ceea ce am scris,nu stiam ca Dr_Crazy avea mod...dar oricum nu conteaza...cum scrie si in regulament... Fara printuri reclamatiile NU se iau in considerare.

P.S. Ca sa postezi nu trebuie sa iesi din cs...este de ajuns sa apesi 2 taste. In caz ca nu stii,cele 2 taste se numesc Alt si Tab. Si cu asta am incheiat ca vad ca nu ajungem nicaieri
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 8:19 am

Si ca sa intelegeti mai bine la momentul ala chiar nu aveam mod !
Aveam doar comanda de kick ....doar de kick nu si de ban asa ca nu mai comentati aiurea !

________________________________________________________________________
Cum va prind ca gresiti cum va dau llama/slay/kick/ban (dupa gravitatea faptei)
Atat spun !
Multumesc !
Sus In jos
kNowz0r
Server Admins
Server Admins
kNowz0r


Numarul mesajelor : 273
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Reputatie : -12
Puncte : 5802
Data de inscriere : 13/07/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 8:41 am

Ii dau dreptate lui 7pacate <-
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7068
Data de inscriere : 05/02/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeJoi Iul 30, 2009 10:52 pm

baieti calm,ca luati foc.In primul rand dupa cum bine stiti serverul meu e diferit fata de altele in sensul ca vreau ca playerii sa se simta bine si sa fie tovarasi,dupa cum bine stiti pe acest server s-au legat mari prietenii si chiar iubiri Smile))),in al doilea rand Crazy chiar isi face datoria si nu trebuie sa dea explicatii pentru deciziile lui decat atunci cand sunt gresite.Si nu prea cred ca actioneaza gresit pt ca l-am testat de multe ori si stiu ca e un admin bun.M@tzy se simte bazat ca nu stiu pe cine cunoaste dintre admini,repet,nu conteaza asta! e serverul meu,poate ma enervez acum si il inkid si sa vad ce mai faceti:)) asa ca......pastrati intelegerea pe server sau zboara oricare ar fi ala care vrea sa o tulbure.Atat am vrut sa spun! MS
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
matzy
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 13
Reputatie : -2
Puncte : 5427
Data de inscriere : 24/07/2009

cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 1:43 am

Missy a scris:
baieti calm,ca luati foc.In primul rand dupa cum bine stiti serverul meu e diferit fata de altele in sensul ca vreau ca playerii sa se simta bine si sa fie tovarasi,dupa cum bine stiti pe acest server s-au legat mari prietenii si chiar iubiri Smile))),in al doilea rand Crazy chiar isi face datoria si nu trebuie sa dea explicatii pentru deciziile lui decat atunci cand sunt gresite.Si nu prea cred ca actioneaza gresit pt ca l-am testat de multe ori si stiu ca e un admin bun.M@tzy se simte bazat ca nu stiu pe cine cunoaste dintre admini,repet,nu conteaza asta! e serverul meu,poate ma enervez acum si il inkid si sa vad ce mai faceti:)) asa ca......pastrati intelegerea pe server sau zboara oricare ar fi ala care vrea sa o tulbure.Atat am vrut sa spun! MS

missy eu nu am zis decat ca am fost banat aiurea....
nu stiam ca trebuie dovada...si am iesit din cs si dupa aia am intrat pe forum si am vazut ca pot face cererile si reclamatiile....
nu zic ca nu isi face treaba dar am luat ban aiurea rau...putea sa imi dea llama si gata...si dupa lama dupa cum scrie in regulament se da ban 200 min....dar eu am luat permanent:)
nu am intrat codat...nu am injurat pe nimeni...nu am jicnit pe nimeni cum zice crazy...
si dak tot am luat ban de ce nu am fost postat sa stiu si eu motivul pt care am luat ban...adevaratul motiv...
nu am zis ca sunt bazat
si nici nu am profitat de asta...
dar ca zic un adevar si este un adevar e normal sa tin de el....si cred ca si u ai face la fel...
in fine....am luat ban aiurea... Sad Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





cand unii sufera de admin Empty
MesajSubiect: Re: cand unii sufera de admin   cand unii sufera de admin Icon_minitime

Sus In jos
 
cand unii sufera de admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Test] Afla Cand Vei Muri!!!
» Ceere unban ! Soldatzelul Verde !
» CeReRe Admin ;)
» Cerere de admin
» vreau admin pLs :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: