stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am luat ban ampulea!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Closet
WARNED
WARNED



Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Puncte : 5449
Data de inscriere : 28/06/2009

Am luat ban ampulea! Empty
MesajSubiect: Am luat ban ampulea!   Am luat ban ampulea! Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 11:32 am

Deci , sa incepem .. S-a dat la vot awp_india ! Toata lumea aproape votase awp_india , iar intre timp ce se schimba awp india ciupa ;x bebe ;x sclifosit ; a schimbat in de_train harta ... ! Ce sa mai zic , dupa ce s-a schimbat harta in de_train eu cu inca o persoana am zis sa schimbe harta in awp_india :
portughezu : baga awp_india , Closet : bagaa maaa awp_india , iar dupa ce i-am zis ma trezesc cu BAN permanet ! Deci , am nervi pe el , iar in schimb nush. ce sa mai zic , daca as pune mana pe el ... HF!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Am luat ban ampulea! Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban ampulea!   Am luat ban ampulea! Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 2:24 pm

am o vaga impresie sa o sa iti iei BAN si pe forum ! Se pare ca nu ai citit regulamentul ... eu iti zic la revedere de pe acum Smile Laughing lol!
Sus In jos
ciupa ;x
Junior
Junior
ciupa ;x


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 34
Reputatie : 3
Puncte : 5488
Data de inscriere : 21/05/2009

Am luat ban ampulea! Empty
MesajSubiect: n`ai treaba cu viata   Am luat ban ampulea! Icon_minitimeMar Iul 14, 2009 5:53 pm

Prietene iesise la vot ! dND mz ! cheers
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7068
Data de inscriere : 05/02/2009

Am luat ban ampulea! Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban ampulea!   Am luat ban ampulea! Icon_minitimeMier Iul 15, 2009 7:16 pm

in primul rand ai grija la limbaj ca la urmatoarea ai warn,si la a treia abatere ban pe forum!si in al doilea rand se accepta print din consola ca dovada nu copy paste pe care il poti face in orice text document.si nu in ultimul rand,daca era multa lume nu avea cum sa bage awp_india ca pleca lumea.pa
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Am luat ban ampulea! Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban ampulea!   Am luat ban ampulea! Icon_minitime

Sus In jos
 
Am luat ban ampulea!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ban luat aiurea !!
» Am luat ban si nush dc!!!!!!!!
» Ban luat degeaba
» am luat ban fara motiv
» am luat ban fara sa mi se faca poze..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: