stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Atitudine de ADMIN ratat!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Closet
WARNED
WARNED



Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Puncte : 5450
Data de inscriere : 28/06/2009

Atitudine de ADMIN ratat! Empty
MesajSubiect: Atitudine de ADMIN ratat!   Atitudine de ADMIN ratat! Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 9:52 pm

Salut! Doresc sa fac si eu o reclamatie ... Am luat ban dint-un motiv secedat. Mi s-a facut poze , le-a cerut la ID-ul : dolce_gabbana_2000 , iar intre timp , cand sa-i dau ADD , m-a dat afara din cauza pingului prea mare deoarece eram in ALT TAB , dandui ADD adminu-lui care mi-a cerut pozele... I-am dat add , am asteptat vreo 2 - 3 minute sa-mi dea accept ca sa ii dau pozele cerute de el , si nimic. Am intrat inapoi pe server , nici bine nu intrasem in joc si numa ma trezesc cu : BAN (Added to banned list). Parerea mea este ca nu e corect ce s-a intamplat. S-a rezolvat totul oricum , iar in schimb daca nu-mi dadea accept ramaneam cu banul (nevinovat) !
Sus In jos
PuNk[e]d
NooB
NooB
PuNk[e]d


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 0
Puncte : 5436
Data de inscriere : 29/06/2009

Atitudine de ADMIN ratat! Empty
MesajSubiect: ..........   Atitudine de ADMIN ratat! Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 7:33 pm

Adminul a actionat corect deoarece nu a avut de unde sa stie ca ai fost dat afara din cauza pingului xD ..daca nu ti-ar fi dat accept poate acolo ar fi gresit, dar o data ce ti-a dat nu inteleg care mai e problema afro
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7069
Data de inscriere : 05/02/2009

Atitudine de ADMIN ratat! Empty
MesajSubiect: Re: Atitudine de ADMIN ratat!   Atitudine de ADMIN ratat! Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 1:30 am

in caz ca nu stiai pe mess exista si instant message prin ctrl si m Smile nu e vina adminului ca iti ia tie 5 min sa dai niste poze..e treaba de maxim 1 min...
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
alc487
Server Admins
Server Admins
alc487


Numarul mesajelor : 56
Reputatie : 5
Puncte : 5650
Data de inscriere : 06/05/2009

Atitudine de ADMIN ratat! Empty
MesajSubiect: Re: Atitudine de ADMIN ratat!   Atitudine de ADMIN ratat! Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 9:14 am

eu ti'as fi dat ban numai pt topic !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Atitudine de ADMIN ratat! Empty
MesajSubiect: Re: Atitudine de ADMIN ratat!   Atitudine de ADMIN ratat! Icon_minitime

Sus In jos
 
Atitudine de ADMIN ratat!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CeReRe Admin ;)
» Cerere Admin
» Admin -=mercenaru=-
» Cerere de admin
» vreau admin pLs :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: