stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ia lume de citeste

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
LuciSefu
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 1
Reputatie : -1
Puncte : 5438
Data de inscriere : 23/06/2009

Ia lume de citeste Empty
MesajSubiect: Ia lume de citeste   Ia lume de citeste Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:07 pm

Mda
Io m-am inregistrat doar k sa imi exprim opinia despre acest server pe care am intrat vreo 4-5 zile dupa care un admin mai ,,destept" bineinteles mi-a dat ban (chipurile am avut cod, ce sa-ti povestesc-am ip dinamic Very Happy ) .
Din ce-am vazut pe server F multi admini (Tzes, Gutza, ) intra codati si ajung la niste scoruri impresionante (de ex44-5). La scoru asta e evident k are omul coduri nu cred k mai e nevoie de alte dovezi (probabil k sunt niste fatalai complexati). Fiindk sunt admini ei intre ei nu se toarna (probabil se gandesc k azi a intrat ala cu cod si nu l-am reclamat, maine intru si io cu un wall mic).
Iar intrebarea mea este DACA ADMINII(care ar trebui sa dea exemplu celorlalti jucatori) INTRA CODATI CE AR TREBUI SA FACA RESTUL JUCATORILOR??? Sa suporte k fraierii si sa se enerveze??? Ar trebui sa paraseasca serverul si va lase sa jucati intre voi adminii codati sau sa isi bage si ei un wall mic sa va dea la ,,temelie".
Iar pentru jocatorii care observa codatii - dati un disconnect si intrati pe alte servere care merita k sunt la servere cacalau. N-are rost sa va mai luati in gura cu adminii pt k multi dintre ei sunt fatalai complexati.
Doar asa poate realizeaza k ei ar trebui sa dea exemple celorlalti jucatori prin nefolosirea codurilor si k un alt jucator fara coduri poate fi mai bun decat ei - pana la demo sau poza contrarie.
Cat despre mine nu cred k o sa mai intru o perioada buna de timp pe acest server - cu toate k am un ban Very Happy , si dak o sa mai intru sper k adminii sa-si fi indreptat conduita fatza de jucatori.
Ciaoo Adios.. Arivederci..Hai pa santa
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7068
Data de inscriere : 05/02/2009

Ia lume de citeste Empty
MesajSubiect: Re: Ia lume de citeste   Ia lume de citeste Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:58 pm

Salut Luci Bo$$...in primulm rand daca tot sunt asa servere cacalau te poftesc sa parasesti prea minunatul meu server si sa iti indrepti maiestria si dibacia de pglist( care se mira la scoruri "astronomice" de 44-5 woooow ) spre alte jocuri mai degraba decat servere.
2.acel frustrat copil etc cum l-ai numit u,adica tzes,e owneru serverului,a jucat in pgl si are 22 de ani deci nu cred ca e nici copil,nici frustrat,nici complexat.A jucat cu mine de fata si crede-ma ca avea 16 cu 0 in primele 4 runde ....FARA MICUTUL TAU WALL de care tot pomenesti
3.ca sa joci cs la mn pe server nu tre sa fi neaparat robot sa ai scoruri ca lagul gen 8-40 ca sa nu fi considerat codat..poti avea wall si in conditiile alea:)
4.daca te consideri asa mare player,mare filozof si mare analist in ale csului,te invit sa inveti cs,pasii de baza,gen play on dust cu botii,skill minim..te invat eu cum add_bot_ct 1,invata diferenta intre a juca cu wall,sunet,skill si experienta si porma te invit sa mai postezi inca un mesaj aici sa vedem daca imi mai poti da replica!
Apropo in caz ca te intrebi cine sunt,sunt Missy,sunt fata,am 23 de ani joc cs de 8 ani si dau mai bine decat tot cartieru tau + juma de sat de al bunicilor tai la un loc.ms
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
 
Ia lume de citeste
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: