stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie boxeru

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
G3cko
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 2
Reputatie : -1
Puncte : 5487
Data de inscriere : 10/05/2009

reclamatie boxeru Empty
MesajSubiect: reclamatie boxeru   reclamatie boxeru Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 7:52 pm

Ba intra asta furios pe server , ca el cika ca ii nervos shi d`alea , shi ii da la deagle llama pt ca ii zicea la boxeru ca AwPistul are wall shi aim . Desigur , adminul "foarte politicos" ii raspunde ca el nu da ban la comanda fiecaruia .. ii mai zic shi yo, odata ca ii codat ala , shi ii da kick shi la llama(deagle) shi mie. Neutral. Stay ca am shi kepekuri :

https://2img.net/r/ihimizer/img151/3783/dedust20000vht.png
https://2img.net/r/ihimizer/img141/59/dedust20001u.png
https://2img.net/r/ihimizer/img156/6807/snapshot0000o.png
Sus In jos
alc487
Server Admins
Server Admins
alc487


Numarul mesajelor : 56
Reputatie : 5
Puncte : 5650
Data de inscriere : 06/05/2009

reclamatie boxeru Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie boxeru   reclamatie boxeru Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 10:12 pm

Mane ... adminii trebuiesc anuntati de posibilitatea ca un jucator sa fie codat, dar acestia nu pot sa le dea ban decat cu dovezi nu putea sa'i dea ban respectivului jucator fara sa'i faca poze si sa se uite atent pe el ... Iar dak tiapati toti k e codat ... ai face poze e inutil deoarece probabil le va scoate inainte de a apuca adminul sa faca poze !
In concluzie cand mai depistati vreun codat pe server sau aveti vreo nelamurire in priviinta vreunui player .. anuntati discret un admin nu latrati in spre el !


Un admin nu poate bana un player la indemnul altuia k a fost el impuscat de respectiv prin perete !
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7069
Data de inscriere : 05/02/2009

reclamatie boxeru Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie boxeru   reclamatie boxeru Icon_minitimeMier Mai 13, 2009 12:02 am

alca are dreptate.Am observat cazuri in care pustii de 10 ani tipau in gura mare:Ban Missy codata sau ban Tzes codat fara macar sa dea /admins sa vada ce statut avem..asta 1
2.nu trebuie cascat in gura la toti ca unul este codat doar pt ca a dat doua hs una dupa alta sau joaca mai bine.De aia majoritatea nici numa intra pe publice pt ca este vechea poveste,playerii cu experienta sunt confundati cu cei codati si invers..
3.adminii daia sunt pusi acolo sa se ocupe ei.daca ei considera ca cineva merita ban,se vor lua masuri.daca nu,nu.ms
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
G3cko
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 2
Reputatie : -1
Puncte : 5487
Data de inscriere : 10/05/2009

reclamatie boxeru Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie boxeru   reclamatie boxeru Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 2:18 pm

Missy a scris:
alca are dreptate.Am observat cazuri in care pustii de 10 ani tipau in gura mare:Ban Missy codata sau ban Tzes codat fara macar sa dea /admins sa vada ce statut avem..asta 1
2.nu trebuie cascat in gura la toti ca unul este codat doar pt ca a dat doua hs una dupa alta sau joaca mai bine.De aia majoritatea nici numa intra pe publice pt ca este vechea poveste,playerii cu experienta sunt confundati cu cei codati si invers..
3.adminii daia sunt pusi acolo sa se ocupe ei.daca ei considera ca cineva merita ban,se vor lua masuri.daca nu,nu.ms

n`am 10 ani Very Happy , nu fac ca shi aia .. boxeru intrase pe server cu ceva timp in urma shi , nu am strigat din prima , da dupa ce o trevut 5 min shi nu ishi da seama ca ala e codat ../. X(
Sus In jos
alc487
Server Admins
Server Admins
alc487


Numarul mesajelor : 56
Reputatie : 5
Puncte : 5650
Data de inscriere : 06/05/2009

reclamatie boxeru Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie boxeru   reclamatie boxeru Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 8:06 pm

n`am 10 ani Very Happy , nu fac ca shi aia .. boxeru intrase pe server cu ceva timp in urma shi , nu am strigat din prima , da dupa ce o trevut 5 min shi nu ishi da seama ca ala e codat ../. X([/quote]


mane nu mi'o lau in nume de rau ... dar nu prea pot sa cred k nu ar fi depistat boxeru un codat + k si iati si spus voi de el !!

oricum ai pune problema reclamatia asupra lu "boxeru" nu isi are baza !!

missy topic closed pls Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie boxeru Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie boxeru   reclamatie boxeru Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie boxeru
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECLAMATIE
» Reclamatie
» dGl;x-->reclamatie:)
» Reclamatie
» ReClamatie !!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: