stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 unban req PUFFulete

In jos 
+2
Tom&Jerry
PUFFulete
6 participanți
AutorMesaj
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5246
Data de inscriere : 30/01/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 9:54 pm

nici nu stiu ce sa mai zic ... o sa incep asa : banat de aiureah joi 22 apr ora 22:30 motiv neclar
el zice ca m-am luat la cearta cu "indy" ,ca l-am injurat pe indy si ca mi-a facut poze ca sa se vada injuraturile cel putin asa am inteles eu de la el !! nu mi-a zis cand sa intamplat asta in fine ... eu joc cs 2 ore pe seara ca atat am timp... si dupa cum stie si geo ,poate si altii ca este un frustrat care joaca cu nickul meu. defapt iti poti da seama dupa cat de agramat e ... nu leaga doua cuvinte.
acum intrebarea mea este : "de ce nu ai banat ipul atunci in momentul ala cand ai fost injurat sau ce sa int ca nici nu stiu exact care e faza!!!??"

ala injura eu intru si imi iau ban !! GG BRILIANT
http://www.picz.ro/show-image.php?id=0b1647e4d2a0b59bfcf0cd42769a9704
http://www.picz.ro/show-image.php?id=43d0466221c30623f107e8621ffd8fec
http://www.picz.ro/show-image.php?id=394a9f2eb0a0c9b585288efa2127723c
http://www.picz.ro/show-image.php?id=fe7668925e5eaecfbdf5efdc881ea63a

app eu am ip fix ala are routabil !!
Sus In jos
Tom&Jerry
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 6
Reputatie : 0
Puncte : 5157
Data de inscriere : 05/04/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 10:07 pm

da e chiar clara faza Smile Puff esti de-al meu Wink
Sus In jos
aiureah
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 22
Varsta : 33
Localizare : Timisoara
Reputatie : 2
Puncte : 5469
Data de inscriere : 12/08/2009

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 10:12 pm

prietene ....posteaza pozele care ti leam cerut ....si nu o sa mai aiba nimeni treaba cu tine ....si nu o mai arde cu dume dinalea ca a jucat cineva cu numele meu ..si alte chestii ....ca nu am chef de dinastia ca tine ....asa ca astept pozele ..sau zbori si de pe forum ...
Sus In jos
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5246
Data de inscriere : 30/01/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 10:32 pm

deci prietene nu am de unde sa iti dau pozele pe care nu le am intelege asta ... acum daca esti amabil sa imi explici si mie pentru ce erau facute pozele alea ... si cum am mai zis trebuia banat acel ip pe moment pentru neprezentare ss !! ca sa stii si tu nu o ard aiurea .. eu am timp sa joc 2 -3 ore maxim pe server si asta e seara dupa ora 18-00. pe tine nu te-a interesat sa vezi la ce ip ai facut pozele ?? sa vezi ca nu are nici o treaba cu ipul meu ??? foarte bine asa pot intra si eu cu nickul altui jucator fortez adminu sa imi faca ss stiind ca am cod si ies dupa ce imi face ss ca sa il bag in groapa pe respectivul player ???!!! right ti se pare logic??!! neprezentare ss = ban direct apoi se discuta pe forum ... nu astea sunt regulile ???

siuku a avut acceasi problema ca si mine cu acel frustrat care joaca cu nickurile noastre...dar el avand slot nu mai poate intra cu nickul lui asa ca am ramas eu !!! de asemenea Geo stie foarte bine povestea...
Sus In jos
siuku
Founder
Founder
siuku


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 34
Reputatie : 4
Puncte : 5275
Data de inscriere : 30/01/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 11:23 pm

Asa-i! Si cu nick-ul meu juca un ciumpalac si inca mai joaca. Ce vina are PUFF daca ala intra si injura in stanga si'n dreapta? ala ar trebui sa fie banat instant. E aiurea faza... ar trebui ca fiecare nick sa fie rezervat intr-un fel sau altu'... Pariu fac ca ala rade si acum de cele intamplate.
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5586
Data de inscriere : 16/10/2009

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeLun Apr 26, 2010 11:44 pm

Very Happy
cel mai bn e sa il rugati pe domnu tzes sau Rechinul sa se uite in logo dupa ip....
si asa se rezolva misterul cine a fost sau nu a fost:D
Wink)
Sus In jos
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5246
Data de inscriere : 30/01/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 5:45 pm

desigur daca acest lucru este posibil !! il rog pe tzes sau rechinul sa se uite sa vada ca este asa cum spun eu !! multumesc
Sus In jos
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5246
Data de inscriere : 30/01/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 6:20 pm

in fine np vad ca toata lumea se da ninja !! ciao
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5508
Data de inscriere : 15/11/2009

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 10:17 pm

Siuku, pufflete, caltz, lista continua, au fost si vor fii nick-uri frate de un copil retard care nu are ce face si joaca cu aim!


Parerea mea... Luati-va slot!
Sus In jos
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5246
Data de inscriere : 30/01/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitimeVin Apr 30, 2010 6:23 pm

daca ai vrut sa scrii *furate sunt deacord cu tine geo, dar aiureah nu a vrut sa ma asculte nici macar o secunda!!! sa ii explic care este situatia si plus de asta am mai spus si mai spun ... se poate verifica ca sa jucat de pe alt ip cu nickul meu, eu am ip stabil. Si cred ca nu joc chiar asa de bine sa fiu acuzat de aim, nu dau 1 hit nu am acc mare ... daca jucam cu cod trebuia sa am niste stats de sa ma doara mintea!! sunt gamer si joc diverse categorii de jocuri si la toate sunt anti-hack. jocul cu hacks = pierdere de timp . care crede ca a juca cu hacks = fun, ori e retard ori are sub 8 anisori (mintea cat o nuca). deci va mai rog odata sa verificati ipurile si sa le comparati!! Mad
Sus In jos
siuku
Founder
Founder
siuku


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 34
Reputatie : 4
Puncte : 5275
Data de inscriere : 30/01/2010

unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: come on!   unban req PUFFulete Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 10:19 pm

Chiar nu are nimeni de gand sa-i scoata ban-ul lui PUFF ? il vad zi de zi pe forum cum asteapta un raspuns ( mi-l inchipui cum isi roade unghiile la pc Very Happy ) Nu a gresit cu nimic, a fost ALTU cu nick-ul lui si a luat el ban.
Macar lamuriti-l .... Il compatimesc. Stiu cum e, am stat si eu pe tusha 1sapt.

Cu respect
Sus In jos
Continut sponsorizat





unban req PUFFulete Empty
MesajSubiect: Re: unban req PUFFulete   unban req PUFFulete Icon_minitime

Sus In jos
 
unban req PUFFulete
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» unban please
» ... unban req
» Unban -> w|zZ.nT
» Unban va rog
» unban pls :D:D:D:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: