stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2 ruffl-)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
JusT4FuniX
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 0
Puncte : 5539
Data de inscriere : 26/02/2009

Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2    ruffl-) Empty
MesajSubiect: Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2 ruffl-)   Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2    ruffl-) Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 3:31 am

Nick dvs. : GaGa
Nick adminului reclamat : RuffRyder|@|GoD
Data si ora : 03:29 26.02.2009
Motiv reclamatie : Banat fara motiv
Dovada : banat pe motiv . nici el nu cred k stie motivu ptr care da ban fara motiv....si mai verificati si voi la cine dati admine... aici [img][img=https://2img.net/r/ihimizer/img407/5231/ruff.th.png][/img]

mai am si alte poze dak vreti:)
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7054
Data de inscriere : 05/02/2009

Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2    ruffl-) Empty
MesajSubiect: Re: Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2 ruffl-)   Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2    ruffl-) Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 11:19 am

te-a banat aiurea..eram si eu pe server..dar banul a fost scos ca te-am mai vazut pe sv!o zi buna papa
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
 
Stiti faza q legea lu murphy.....ati ales cea mai proasta optiune din 2 ruffl-)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: