stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ban... ban... ban... again

In jos 
AutorMesaj
62*A/<M
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 12
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 4
Puncte : 3286
Data de inscriere : 16/12/2009

MesajSubiect: Ban... ban... ban... again   Vin Apr 02, 2010 10:43 am

Inchide repede topicu' Rechine, ca asa va rezolvati voi toate problemele...

Pt. Geo: Nu am mai jucat pe server pentru ca ati folosit un cacat de comanda care ma scoate din joc si cand incerc sa intru din nou imi merge CS-ul de parca il joc pe 4.8.6... si am fost nevoit sa il dezinstalez... si nu am mai jucat vreo 2-3 luni pe nici un server... ai inteles BONKHEAD? Se pare ca acum o sa trebuiasca sa fac la fel... Nu stiu cine draq va permite sa faceti asa ceva... Ai putea sa-mi dai ban pur si siplu pe durata a 15 vieti daca vrei, dar nu sa-mi distrugi jocul... Vad ca tot spui cu inversunare ca am jucat codat... te-am intrebat de 1k ori: ai macar o singura dovada ca am jucat codat? Ai facut macar un sfert de poza sau 3 secunde de inregistrare? Bineinteles ca nu... dar sunt codat ca stii tu...

Pt. Rechinul: stiu man ca am sarit calu' dar m-ati scos din sarite... sunt pe server o gramada de trepadusi care habar nu au de capu' lor si se mai baga si in seama aiurea sa jigneasca omu'... voi chiar credeti ca mai intram cu acelasi nick de fiecare data daca ma stiam cu musca pe caciula? Stiam foarte bine ce urmeaza sa se intample, dar speram totusi ca v-ati bagat mintile in cap... se pare ca nu... sunt cateva mii de servere si as putea sa intru pe oricare dintre ele, dar mai peste tot sunt oameni ca voi... asa ca o sa ma las de sportul asta...

By The Way... Nu am postat aici ca sa cersesc dreptul de a juca... am facut-o mai de mult si in zadar... vreau doar sa se faca dreptate... sa imi spuna unul dintre voi: nu team prins niciodata codat si nici macar nu am incercat sa te prind, dar te-am banat permanent ca nu te sufar si nu vreau sa te mai vad pe server... si atunci o sa fiu multumit si nu o sa va mai deranjez...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins

Numarul mesajelor : 167
Varsta : 31
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 3590
Data de inscriere : 16/10/2009

MesajSubiect: Re: Ban... ban... ban... again   Vin Apr 02, 2010 11:24 pm

Smile)
banul ramane...
prima data ai fost banat de crazy;)
nu de geo nu de mine...sau alti admini de crazy..

have fun
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Ban... ban... ban... again
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: