stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Admin -=mercenaru=-

In jos 
+2
conan
mercenarul
6 participanți
AutorMesaj
mercenarul
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5515
Data de inscriere : 21/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 11:40 pm

Nick-ul cu care jucati pe server : -=mercenaru=-
Id de Y!M : bro1louie
SteamID(Cei care au steam): :nu am
Varsta :26
Localitate :Tg. Mures
De cat timp jucati pe acest srv : de la inceput
Sus In jos
mercenarul
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5515
Data de inscriere : 21/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 11:56 pm

Salut nus cum sa procedez mai bine sa ma fac inteles ma gandesc printro scurta prezentare.

Eu zic ca sunt un tip ok:) nu imi place sa ma dau mare cu ce am cu ce nam ,un cert i sigur am o pasiune pt cs si imi place sa joc acum dupa cum bine stim toti sunt si zile bune si rele si nu de fiecare data poti juca ok ,poate nu m-am bagat prea inseama cu discutile nu vroiam sa supar pe nimeni sau sa imi bag nasu unde nu ma priveste ,oricum cei care ma cunosc stiu ca is un tip glumeti imi place viata buna si mai dezghetat decat par pe servar ,nu vreau sa ma bag in certuri cu toti pusti care au figuri in cap nu vreau sa cataloghez pe nimeni sunt si mai mari care vb prosti precum si pustani care au tot rotitele in cap si sunt maturi la varsta lor k si acu sa revenim la admin.
Da intradevar ma inerveaza cate odata cand intra un codat suta la suta si nu e admin sa il scoata afara si as prefera atunci sa am eu sa pot sa il scot,ca experienta am mai adminat pe amx mod acu un an pe servar bestmonynet era un servar ok imi placea de el ca aveau toate tipurile klime, gg, new map da din pacate sa inchis si acu am dat initial de shadow si freakz care mau atras din privinta calitati jucatorilor adica am vazut ca e un serva tare pe care poti sa faci fata.
Nu vreau sa ma bag peste admini consacrati si sa fac legea dar vreau cel putin cand nui nici un admin sa pot sa am acces sa pastrez linistea servaului,k stiu ca i grea viata de admin deasta daca i sa fie o sa am nevoie de unpic de ajutor sa nu gresesc in privinta codatilor si sa ii judec gresit pe cei ce nu sunt codati cisun foarte buni.
Si cu toate astea zise astept un raspuns si respectele mele pt servar.

-=mercenaru=-
Sus In jos
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5646
Data de inscriere : 06/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Re: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 12:01 am

100 % pro cheers
Sus In jos
skinhead
Server Admins
Server Admins
skinhead


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 36
Reputatie : 1
Puncte : 5580
Data de inscriere : 08/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Re: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 12:04 am

pro pt merce k admin cheers


Ultima editare efectuata de catre skinhead in Dum Feb 22, 2009 12:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ciupa
NooB
NooB
ciupa


Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5515
Data de inscriere : 21/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Re: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 12:07 am

Pro ptr nenicu mercenaru lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Re: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 1:04 am

ai mai avut admin merce dar daca nu ai mai intrat eu ti l-am scos crezand ca numa joci la mn pe server...sunt de acord sa iti ofer admin din nou user si pass mss!cerere aprobata!
Sus In jos
boxeru
Server Admins
Server Admins
boxeru


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 33
Reputatie : 0
Puncte : 5589
Data de inscriere : 08/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 1:18 am

pro pentru merce;)
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
ciupa
NooB
NooB
ciupa


Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5515
Data de inscriere : 21/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Re: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 2:15 pm

pai atunci locked !!! Shocked va avea din now admin cheers cheers ajea bebik lol!
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7025
Data de inscriere : 05/02/2009

Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Re: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 2:54 pm

Admin Acordat ! TOPIC CLOSED !
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Admin -=mercenaru=- Empty
MesajSubiect: Re: Admin -=mercenaru=-   Admin -=mercenaru=- Icon_minitime

Sus In jos
 
Admin -=mercenaru=-
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin
» CeReRe Admin ;)
» vreau admin pLs :X
» Cerere admin onu
» as dori si eu admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri Slot / Admin::..-
Mergi direct la: