stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 pantaloni mari !!

In jos 
+2
heLL
PUFFulete
6 participanți
AutorMesaj
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5248
Data de inscriere : 30/01/2010

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 1:05 pm

Ma frate sunt total amuzat :


"giovanilm (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
*MORT*buks : uite unu care nu ia flash
*SPEC* buks : foarte tare

-=$francisc$=- (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
[Missy&Staff]La 2 luni Pe Server se va Restarta Rankul/Top10 https://stars-cs.forumgratuit.ro/
*DEAD* PUFFulete : buks de cand joci cs ?

*** buks killed giovanilm with a headshot from ak47 ***
PTB: Round ended, checking teams.
*** Darkgrin killed Boxeru with a headshot from deagle ***
*** Darkgrin killed tomi with a headshot from deagle ***
heLL : trebuia pus mana pe ei

PUFFulete killed Andu with m4a1
buks : de ieri

PUFFulete : se vede

tomi (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
*** Darkgrin killed -=$francisc$=- with a headshot from deagle ***
heLL : puffulete eu zic sa taci din gura ca tot te iei cu adminii in gura jegulee

[Missy&Staff]Nu uitati sa adaugati serverul la favorite [Stars.freakz.ro]
*MORT*Boxeru : auu
*MORT*Boxeru : asta a durut
*MORT*Boxeru : Smile)
giovanilm dropped
giovanilm has left the game
heLL : si mie ca te fac eu sa respecti

*MORT*tomi : Very Happy
PUFFulete : invata sa vorbesti

Darkgrin : : medic

Kicked by Console: "limbaj (banat pentru 1000 minute)"
Kicked :"limbaj (banat pentru 1000 minute)"
You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this serv"

Uite aici unu care nu incape in pantalonii lui de admin !! el crede ca daca e admin imi poate inchide gura !!
Nu cand am dreptate prietene !!
Si APP are limbaj adegvat unui admin, vorbeste elevat.
Ce sa mai zic ... nu vreau unban am postat asa sa vada toata lumea care intra pe forum cum poti lua 1000 min ban pentru ceea ce am relatat mai sus!!E fabulos, mirific ...
Nu vreau sa se inteleaga gresit nu toti adminii sunt asa, dar unii chiar nu inteleg de ce au acest privilegiu de a fi admin !!
Sus In jos
heLL
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5269
Data de inscriere : 20/01/2010

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: HAHAHA !!!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 1:15 pm

PuFFulete editeaza ce ai postat pentru ca tocmai o sa rada tot forum-ul cat si toti care joaca pe server pentru post-ul asta....
P.S. eu nu sunt admin ca sa te descui la minte , eu sunt doar unu cu tupeu si cu minte care tine cu dreptatea si cu adevarul...

POST LATER : A ,si sa nu uit cine tace filizof se face !Bafta
Sus In jos
https://facebook.com/Tache.Eugen
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5248
Data de inscriere : 30/01/2010

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 1:24 pm

Tovarase nu sterg nimic !!! las aici tot sa vada toti pentru ce dai tu 1000 de min ban !!
ma faci jeg si tot tu imi dai ban ?? ma da tu esti tare!! ai tupeu recunosc chiar imi tremura pantalonii pe mine !!
PS : sa nu creada moderatorii, adminii etc. etc. ca am ciocu mare ... dar astfel de persoane gen "heLL" ma fac sa imi ies din limitele ratiunii !!
E scandalos ce face el!! pentru ca i-am sugerat "invata sa vorbesti" a dat 1000 de min ban ??? lol!

APP: tu tii cu dreptatea ?? dreptatea cui ?? a ta poate !!
Sus In jos
heLL
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5269
Data de inscriere : 20/01/2010

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 1:46 pm

PUFFulete a scris:
Tovarase nu sterg nimic !!! las aici tot sa vada toti pentru ce dai tu 1000 de min ban !!
ma faci jeg si tot tu imi dai ban ?? ma da tu esti tare!! ai tupeu recunosc chiar imi tremura pantalonii pe mine !!
PS : sa nu creada moderatorii, adminii etc. etc. ca am ciocu mare ... dar astfel de persoane gen "heLL" ma fac sa imi ies din limitele ratiunii !!
E scandalos ce face el!! pentru ca i-am sugerat "invata sa vorbesti" a dat 1000 de min ban ??? lol!

APP: tu tii cu dreptatea ?? dreptatea cui ?? a ta poate !!



Nu se poate cred ca ma confrunt cu o persoana cu probleme foarte mari cu capu ... tocmai am explicat mai sus sa intelega tot poporu ca EU NU SUNT ADMIN !!!!

Sincer daca nu te luai in gura cu adminii imi vedeam de jocul meu dar ai prea mult tupeu si imi agiti sangele in mine "baftosule" !

A , si inca ceva daca-ti prind ip-ul la revedere net ! Sa-i transmiti lu isp-ul tau salutari de la heLL !
Sus In jos
https://facebook.com/Tache.Eugen
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5248
Data de inscriere : 30/01/2010

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 2:00 pm

Ma da tu chiar nu stii cand sa te opresti !! Tu ai impresia ca mi-e frica de un soarec de laborator ??
Explica si mie cu ce admin m-am luat eu la cearta ... tu ai probleme majore. Arata si mie un print ceva o dovada cat de mica ca m-am luat de admini !!
Toata faza a fost ca respectivul "BUKS" a dat flash in spatele meu si ma acuza ca nu iau flash!!Si l-am intrebat de cand joaca cs ...asta a fost toata faza!!
Apoi ai aparut tu dita "sefu" si ai inceput sa folosesti cuvinte elevate la adresa mea... si ca vrei sa ma inveti ce e aia respect Exclamation lol!
PS: sa nu se inteleaga gresit, eu nu am nimic cu rechinu, scorpionul, geo , ciuma etc. ei eu capul pe umeri si sunt baieti de gasca, eu am ce am cu tine...
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5588
Data de inscriere : 16/10/2009

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: a   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 2:26 pm

azi eram pe sv cu nick no|name si sincer te-ai luat cu mn in gura ...
am dreptate...
te-ai luat in gura cu un admin..adik cu mine si nu tiam dat nici macar llama ...
deci tupeu ai...si ce pot zice ..fiecare cum isi astarna asa doarme
Sus In jos
PUFFulete
Junior
Junior
PUFFulete


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 35
Localizare : boston
Reputatie : 1
Puncte : 5248
Data de inscriere : 30/01/2010

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 2:38 pm

mda asta e buna ... de ce nu intri cu numele tau daca vrei sa te respecte lumea de pe server!!
sincer sa fiu nu consider ca m-am luat cu scorpinonu in gura ci doar cu no|name right ??
daca ma banai tu atunci pe loc era o chestie asa vine junel ofticat ca iam zis sa invete sa vorbeasca si da ban 1000 de min.
tie ti se pare corect scorpioane ??nu e cam mult 1000 de min. ??
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5588
Data de inscriere : 16/10/2009

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 2:50 pm

domule puf no|name este admin deci treb sa respecti adminu ..nu doar pe mine rechinul grebla becks...geo ..crazy ...tzes myss..pe toti adminii intelegi?
si daca ai primit ban inseamana ca ai facut ceva ...mai ales ca banul ti la dat tzes
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5510
Data de inscriere : 15/11/2009

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 3:37 pm

Ca sa respecti pe cineva pe server nu neaparat trebuie sa fie admin! Intelegi domnule ?
Sus In jos
aiureah
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 22
Varsta : 33
Localizare : Timisoara
Reputatie : 2
Puncte : 5471
Data de inscriere : 12/08/2009

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 3:50 pm

Topic closed !!!!!
Pufulete ...mai ushor tata ....ca prea mult iti mere gura aia ...
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5432
Data de inscriere : 10/01/2010

pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitimeMar Feb 16, 2010 3:52 pm

lol ce topic aiurea...
e TOPIC INCHIS !

unu la mana fa print in consola, si apoi vb.

TOPIC INCHIS !
Sus In jos
Continut sponsorizat





pantaloni mari !! Empty
MesajSubiect: Re: pantaloni mari !!   pantaloni mari !! Icon_minitime

Sus In jos
 
pantaloni mari !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: