stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CERERE UNBAN MaShTeRShOt

In jos 
+2
Beck's
MaShTeRShOt
6 participanți
AutorMesaj
MaShTeRShOt
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Resita
Reputatie : 0
Puncte : 5228
Data de inscriere : 06/02/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:07 pm

TE Rog RECHINE SCOATEM BANUL TE ROG FRUMOS PLZ PLZ PLZ PLZ PLZ macar zimi motivul dc am luat ban si aratami dovada te rog
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5432
Data de inscriere : 10/01/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:10 pm

RESPECTA "modelul de cerere unban" sau se inchide topicul.

Nick cu care erati pe server in momentul respectiv :
Data si ora :
Adminul/adminii care erau on la ora respectiva :
Dovada ( Se accepta DOAR print la consola in momentul respectiv, fara discutii de pe mess sau SteamChat deoarece nu vor fi luate in considerare ) :
Ip Tau :


Multumim !!!
Sus In jos
MaShTeRShOt
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Resita
Reputatie : 0
Puncte : 5228
Data de inscriere : 06/02/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:15 pm

NUMELE:MaShTeRShOt
in data de : 05.02.2010 pe la ora 20:30 sau 19:30 nu st sigur
Motiv: Nu stiu :-??
IP: 86.105.170.230
dovada nu o am deoarece nu am apucat sa fac poza am intrat un minut pe servar si dupaia mio iesit din C-S si mi so resetat tot C-S nu m-am mai putut sa fak nik am dat sa jok ku boti dar mior foste resetate butoanele absolut tot dupa aceea am incercat sa intru pe server dar mia am luat ban
Adminii:La ora aia parca era OlimP si cred ca Guess Who
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5432
Data de inscriere : 10/01/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:18 pm

unu la mana olimp si celalalt nu sunt admini, doi la mana, nu se scoate banuri fara dovezi, sau asteptam adminul care te-a banat sa deie verdictul
deci Hold !
Sus In jos
MaShTeRShOt
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Resita
Reputatie : 0
Puncte : 5228
Data de inscriere : 06/02/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:42 pm

M-am uitat la lista banati si nu am vz de la cn am primit ban nu miam vazut numele akolo ar fi trebuit scris de cel care mia dat ban
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5588
Data de inscriere : 16/10/2009

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: :)   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:48 pm

vrem dovezi ca un admin a dat ban aiureah...
ajutene sa il prindem pe cel care face abuz...

pana la noi dovezi banul ramane
Sus In jos
MaShTeRShOt
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Resita
Reputatie : 0
Puncte : 5228
Data de inscriere : 06/02/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 4:50 pm

pai intrebati pe OlimP ca parca a fost p sv atunci cred ca a fost si Guess Who


laso in plata domnului nu va bateti joc de playerii mia dat ban si mia resetat si tot C-S-ul tot controale tot si akm tr sa il reinstalez dar nu il mai gasesc k era originalu



AI BUTON DE EDIT X( daca mai faci double post ai ban !
Sus In jos
heLL
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5269
Data de inscriere : 20/01/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 5:33 pm

Imi cer mii de scuze ca ma bag in discutie aiurea dar nu ma pot abtine sa nu spun decat ca acest individ a utilizat Client CS 1.6 Testat pe Cheat-uri like Wall , Aim , Speed... SAU link-ul de download unde se poate gasi client-ul de cstrike pe care MasterShot il utilizeaza a fost infectat de catre aceste cheat-uri ca drept urmare... Client-ul incepe sa eroneze dll-urile din componenta a jocului ... iar la final daca un admin ai face un demo in timp ce acesta joaca se vor vedea rezultatele....de pe ss...deci MasterShot Dumnezeu te iubeste ... ia-ti client nou de pe www . counter-strike . net + acount steam valid pe care il poti achizitiona de la computer games ! Sper sa nu primesc afirmatii precum ca eu heLL te-am acuzat pe tine MasterShot cum , ca ai folosit / sau folosesti cod-uri cheat CS 1.6 !!!!



NU MAI POSTA POST DUPA POST DEOARECE LA INREGISTRAREA PE FORUM AI LUAT LA CUNOSTINTA CA NU AI VOIE SA FACI POST DE 2 ORI UNUL DUPA ALTUL . MULTUMESC !

De obicei aceste obiceiuri au si urmari tragice pe forum cum ar fi banarea userului sau poate chiar mai rau stergerea si blocarea cont-ului.
Sus In jos
https://facebook.com/Tache.Eugen
MaShTeRShOt
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Resita
Reputatie : 0
Puncte : 5228
Data de inscriere : 06/02/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 5:49 pm

scz pt post dupa post
Sus In jos
heLL
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5269
Data de inscriere : 20/01/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 5:51 pm

De Obicei Unban-ul se mai face si dupa ideea ca ... da domne Stai asa omu intra des pe forum are activitate ... dar asa ce sa fac cu el asta a intrat acum pe forum si cred ca si pentru ultima oara numai ca sa-si ceara unban .... eu cred ca ideea mea ar contribui cu cca. 10 % la scoaterea unui ban .
Sus In jos
https://facebook.com/Tache.Eugen
MaShTeRShOt
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Resita
Reputatie : 0
Puncte : 5228
Data de inscriere : 06/02/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 5:54 pm

pai hai sa va spun am fost pedepsit de taicamiu si nu vam putut scrie pe forum nam avut voie la comp.ziceti imi scoateti banul sau nu k nu este singurul server de pe planeta daca nu il scoateti o sa ma jok pe alt servar ast raspuns????
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5510
Data de inscriere : 15/11/2009

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:24 pm

Daca tot ne ameninti cu prezenta ta, joaca pe alt server.
Sus In jos
MaShTeRShOt
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Resita
Reputatie : 0
Puncte : 5228
Data de inscriere : 06/02/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:30 pm

eu nu am amenintat pe nime am intrebat frumos daca se scoate banul sau nu sa stiu.deci ce se intampla?
Sus In jos
heLL
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5269
Data de inscriere : 20/01/2010

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 10:39 pm

Pei se intampla sa go hell si get a real life because you are a little boy ... si daca nu ma insel mai mult de 14 anisori nu ai mai flacau .
Iar daca tu crezi ca server-ul de cs nu mai este plin din cauza ca nu joci tu te inseli amarnic , pentru ca la coada mai asteapta si altii inghesuiti sa joace asa ca leave this comunity alone.
Si nu uita tocmai ai vorbit cu un adult care nu-ti inghite tie minciunile precum m-a pedepsit taticul meu si nu am avut voie la calculator ; ca drept urmare concluzia o hotaresti singur. Multumim ca a-ti ales servicile noastre sper sa nu ne mai aleaga si altii, precum tu !
Sus In jos
https://facebook.com/Tache.Eugen
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5835
Data de inscriere : 12/09/2009

CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:48 pm

ba ce tot imi pomenesti numele meu ma X(

ti-am zis ca Missy ti-a dat ban ! lasa-ma in **** CERERE UNBAN MaShTeRShOt Fresse in pace X(



odata daca mai imi pomenesti numele meu iti dau ban si pe forum !
Sus In jos
Continut sponsorizat





CERERE UNBAN MaShTeRShOt Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN MaShTeRShOt   CERERE UNBAN MaShTeRShOt Icon_minitime

Sus In jos
 
CERERE UNBAN MaShTeRShOt
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CERERE UNBAN MaShTeRShOt
» Cerere Unban -[Cerere Respinsa]-
» cerere unban
» Cerere UnBan
» Cerere Unban cOd.k1d

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: