stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Reclamatie Rechinul

In jos 
AutorMesaj
bleeah
NooB
NooB

Numarul mesajelor : 5
Reputatie : -1
Puncte : 3231
Data de inscriere : 02/02/2010

MesajSubiect: Reclamatie Rechinul   Mier Feb 03, 2010 1:31 am

admini pe server : Rechinul, geo + un admin cv cu G0D
3.02.2010 ora 1:15 aproximativ
jucam pe server si geo era ct Rechinul tero, baietii fiind conectati pe skype si rechinul ii zicea lui geo unde sunt oamenii
de la tero si se mai da si de gol. Le zic "asa-i frumos ma geo? asa-i frumos ma rechine? si ma intreaba ce...le zic pai ii zici lui geo
unde sunt astia de la tero...etc...si se baga-n seama fara nici o legatura adminu ala de are in nume ceva cu GOD...ciudat GOD sau
cv de genu ca ce comentez si daca am vreo problema...si i-am zis "ti-am pus intrebari?" la care geo ii zice da-i lama pentru tupeu
ca vezi doamne i-am raspuns eu la comentariul lui lipsit de sens...zis si facut..primesc llama...asta este..imi vad de joc....si-mi dau
name "bleeah * " ca sa nu joc degeaba si sa mi se pune fragurile pe numele meu....baietii imi dai amx_exec name "Llama" iarasi
amx_exec "LlamaS" dupa care eu imi schimb iar nick la care Rechinul intreaba daca mia scos cineva llama dar eu aveam in continuare
llama si ajung ei la concluzia ca am dat retry neverificand nimic si ban direct. Am si poze...am pretentia ca adminii sa arate macar
ca au cei 7 ani de acasa si putin respect si nu sa ia peste picior pe oricine si sa faca ce vor pe server(mentionez ca nu e prima data
cand se intampla neglijente ale adminilor) nu cer profesionalism ca nu ai de la cine cu cateva exceptii...si sa se aiba in vedere cui
i se da admin pe viitor...daca e faceti dom'le un srv admin only si faceti ce vreti...anyway si regurile cu urcatu mi se par foarte
deplasate...orice admin zice cate un loc unde nu-i voie..spre exemplu eram pe cbble tero...ma duc prin baza la CT spre bmb site B
si intru pe poarta...era un admin si un player cu awp lung in site...si ma duc dupa ce trec poarta in dreapta si ma urc pe cutiile alea 2
omor adminul si direct slay....ca cik nu am voie pe cutiile alea...si eu raspund "sunteti nebuni ma de unde sa stiu ca nu am voie acolo?"
dupa care vine direct ban....halal;)

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rechinul
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 3837
Data de inscriere : 12/09/2009

MesajSubiect: Re: Reclamatie Rechinul   Mier Feb 03, 2010 1:44 am

bleeah a scris:
admini pe server : Rechinul, geo + un admin cv cu G0D
3.02.2010 ora 1:15 aproximativ
jucam pe server si geo era ct Rechinul tero, baietii fiind conectati pe skype si rechinul ii zicea lui geo unde sunt oamenii
de la tero si se mai da si de gol. Le zic "asa-i frumos ma geo? asa-i frumos ma rechine? si ma intreaba ce...le zic pai ii zici lui geo
unde sunt astia de la tero...etc...si se baga-n seama fara nici o legatura adminu ala de are in nume ceva cu GOD...ciudat GOD sau
cv de genu ca ce comentez si daca am vreo problema...si i-am zis "ti-am pus intrebari?" la care geo ii zice da-i lama pentru tupeu
ca vezi doamne i-am raspuns eu la comentariul lui lipsit de sens...zis si facut..primesc llama...asta este..imi vad de joc....si-mi dau
name "bleeah * " ca sa nu joc degeaba si sa mi se pune fragurile pe numele meu....baietii imi dai amx_exec name "Llama" iarasi
amx_exec "LlamaS" dupa care eu imi schimb iar nick la care Rechinul intreaba daca mia scos cineva llama dar eu aveam in continuare
llama si ajung ei la concluzia ca am dat retry neverificand nimic si ban direct. Am si poze...am pretentia ca adminii sa arate macar
ca au cei 7 ani de acasa si putin respect si nu sa ia peste picior pe oricine si sa faca ce vor pe server(mentionez ca nu e prima data
cand se intampla neglijente ale adminilor) nu cer profesionalism ca nu ai de la cine cu cateva exceptii...si sa se aiba in vedere cui
i se da admin pe viitor...daca e faceti dom'le un srv admin only si faceti ce vreti...anyway si regurile cu urcatu mi se par foarte
deplasate...orice admin zice cate un loc unde nu-i voie..spre exemplu eram pe cbble tero...ma duc prin baza la CT spre bmb site B
si intru pe poarta...era un admin si un player cu awp lung in site...si ma duc dupa ce trec poarta in dreapta si ma urc pe cutiile alea 2
omor adminul si direct slay....ca cik nu am voie pe cutiile alea...si eu raspund "sunteti nebuni ma de unde sa stiu ca nu am voie acolo?"
dupa care vine direct ban....halal;)

Bai prietene!

Cred eu ca ti-ai rezervat singur prea multe drepturi, si nu mi se pare normal. iti zic eu cum sta treaba, eu ti-am dat BAN. eu ti-am facut toate cele. Geo nu are treaba cu asta. cu mine te certi nu cu GEO sau Grebla|@|GoD

1 la mana este 1:30 AM (NOAPTEA) ti se pare ok sa am boxele date sa il aud pe geo al meu ? cand imi zice vezi ca sunt in X loc ? nu .. hai ca iti zic eu (sunt sarac prietene, nu am bani de casti) ask other .. rulez pe logitechu` ala Z...5500 .. sau cum ii zice

2. GOD ala sau cum zici tu era defapt Grebla|@|GoD, care a spus ca numai gura ta se aude pe server si sa taci mai bine. (Asta asa este... cand intrii pe sv numai tu ai de comentat).

3. Ti-am dat Llama ca m-ai disperat si pe mine cu comentariile tale de cacat.. crede-ma am intalnit multi ca tine.. vai domne ce bun sunt vai ce vedeta sunt. baietel... dute tatii... joacate cu alte jucarii nu cu ... CS.

4. Ti-am spus de 50 ori ca daca iti mai schimbi odata NICK iti dau permanent. probabil tu vezi ce e IMPORTANT pentru tine .. nu tot. (Numai ce te Intereseaza! eh .. stai asa.. ca nu-i nici asa cum crezi tu)

5. Tu iti tot schimbai nick din Llama in bleeeh * (nick tau... ) sincer .. cand vad bleeh *ma ia stomacu .. imi vine sa vars.. asta este primul lucru care imi vine in minte cand iti citesc nicku. tinand cont ca te-am avertizat ca daca iti mai schimbi nicku iti dau permanent, zis si facut. ai tinut cont de .. CE TE-A TAIAT CAPU !

acum de ce vii sa faci aici reclamatii ?

(banul ti l-am scos de cand ai iesit de pe server) daca verificai inainte sa vii pe aici sa te plangi ca un milog ai fi vazut.

DE LUAT AMINTE.

Daca te mai vad comentand pe SV ca si cum ar fii MIRC eu personal iti dau permanent .. si nu iti va scoate nimeni !
Sus In jos
bleeah
NooB
NooB

Numarul mesajelor : 5
Reputatie : -1
Puncte : 3231
Data de inscriere : 02/02/2010

MesajSubiect: Re: Reclamatie Rechinul   Mier Feb 03, 2010 2:13 am

domnule rechin tu in seara asta nu ai zis niciodata ca daca-mi schimb eu numele imi dai tu ban si pozele mele o arata...nu apare
in nici o poza asa ceva scris de tine...2 la mana nu asta a zis grebla si a intrat in discutia mea cu tine si geo fara nici un rost si sens
...daca ai boxe ce?asta inseamna ca nu poti sa-i zici unde-s oamenii?geo de ce zicea sa intri pe skype atunci?oricum asta nu ma
deranjeaza pe mine ca geo oricum nu ma facut harta aia decat de 2 ori maxim, si pur si simplu eram ironic...am citit si regulamentul
serverului si al adminilor si am constatat ca....NU SCRIE NIMIC DE CHANGE NAME LA LLAMA=BAN.....NU SCRIE NIMIC DE URCATU PE
ANUMITE CUTIE RESPECTIV PE LOCURI IN CARE TE POTI URCA NORMAL SI NU AI VOIE TOTUSI CA ASA VREA X ADMIN....
MAI MULT SCRIE CLAR "4. Jucatorii de pe server se trateaza cu RESPECT." si nu care si cum doriti faceti misto de jucatorul y ca esti
admin si-ti permiti.....deci te rog foarte mult sa-mi arati printscreen unde ti-am adresat eu ceva urat tie sau cuiva ca sa primesc llama
si daca lui grebla replica "ti-am pus intrebari?" i se pare asa offensatorie imi cer scuze dar nu mi se pare normal sa intervina in discutii
in care chiar nu avea nici o legatura...ROG TARE MULT sa se ia masuri...pe 35 hp iarasi geo si printz fac iei regula...nu ai voie cu medic
fara sa dea vote fara nimic...deodata ei ca nu ai voie cu medic si daca dai medic iei ban(UNDE SCRIE FRATE REGULA ASTA?)...i-am repetat
de multe ori sa dea la vote si sa vada daca jucatorii sunt deacord el nu...o tinea pe a lui...si-mi da llama ca dc nu sunt eu deacord cu el
si am curajul sa-i raspund la ceea ce hotaraste el ca el este un ZEU si noi trebuie sa-l elogiem...si dupa primesc ban pentru ca am schimbat
iar numele din llama....PAI E FRUMOS ASA???!!?!?!
Sus In jos
Beck's
Member
Member

Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 3434
Data de inscriere : 10/01/2010

MesajSubiect: Re: Reclamatie Rechinul   Mier Feb 03, 2010 9:56 am

bleeah ar trebui sa stii si tu regulile de pe server.
-nu e voie sa te urci pe harta,
-pe bycastor interzis he/arme,
-nu se fol. medic pe 35hp
-nu se da retry dupa llama,
-nu se comenteaza cu adminii !

pai da cum ai zis, unde scrie regula ca nu e voie sa folosesti medic pe 35hp?? pai nu e logic? daca harta e numita 35hp, atunci cu 35hp sa joci, ca daca ar fi sa folosesti medic, ar fi aiurea de tot.

eu atata am de spus, bleeah gura mai mica si vezi ce faci pe server !
Sus In jos
Geolino
Member
Member

Numarul mesajelor : 175
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 3512
Data de inscriere : 15/11/2009

MesajSubiect: Re: Reclamatie Rechinul   Mier Feb 03, 2010 10:14 am

Ai ban si inca o sa il mai ai ceva vreme.
Tu ori suferi de tine, ori vrei sa ne amuzi cu insistenta ta.
Stai in banca ta si o sa vezi ca nu ai treaba.
De ce esti singurul care comenteaza? Toti playerii stiu ce inseamna sa asculte ce zice un admin (pt ca asa e decizia corecta) numai tu ai papagalul mare...
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 3837
Data de inscriere : 12/09/2009

MesajSubiect: Re: Reclamatie Rechinul   Mier Feb 03, 2010 10:47 am

bay, deja nici nu mai ma obosesc sa iti dau explicati. am vazut care este atitudinea ta pe server / pe forum iti faci de cap si aici (Postezi la BAN by GEO) ceea ce nici un ar trebuii sa visezi .. sa postezi acolo (este Topicu lui unde da BAN si tu NU AI CE CAUTA SA POSTEZI ACOLO)

pe server te iei cu toata lumea. deja esti in conflict cu 6 GODs din 11 toti (mai mult decat jumate)

bucurate in continuare de suferinta ta.

un lucru iti spun. Daca am intrat pe SV si vad ca faci din CS Mirc ! .... nu mai stau sa te avertizez / nu mai stau sa imi bat capu. te banez iar ... si .. dute nene .. pe aici ti-e drumu !

TOPIC CLOSED ! (gata ca m-ai plictisit)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie Rechinul   

Sus In jos

Reclamatie Rechinul
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: