stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 R3 de la Fender

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Fender
NooB
NooB
Fender


Numarul mesajelor : 8
Reputatie : 0
Puncte : 5237
Data de inscriere : 22/01/2010

R3 de la Fender Empty
MesajSubiect: R3 de la Fender   R3 de la Fender Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 1:07 pm

Salut ma numesc Razvan (nick Fender) joc pe serverul vostru de ceva vreme am incercat diferite nick-uri dar am ramas la nick-ul meu inspirat de chitara mea Very Happy ....si pana acuma merge ok adminii cred ca ma cunosc....poze mi s-au facut ...sper sa ne intelegem bine.....
Banc: 2 politehnisti hotarasc sa dea o petrecere in camin, unu din ei intreaba: -Coae avem mancare?.... raspuns: - Da frate se infunda wc-ul de 3 ori pe noapte.... -Coae avem bautura? -Da frate punem in cap pe toti de 3 ori in noaptea asta... -Dar Coae...Avem femei?
-Da frate...10 GYGA:D!

sper ca v-a placut...stiu ca unii sunt pe la poli Very Happy
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

R3 de la Fender Empty
MesajSubiect: Re: R3 de la Fender   R3 de la Fender Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 2:32 pm

ai jucat si cu nick-ul T-101?
Sus In jos
Fender
NooB
NooB
Fender


Numarul mesajelor : 8
Reputatie : 0
Puncte : 5237
Data de inscriere : 22/01/2010

R3 de la Fender Empty
MesajSubiect: Re: R3 de la Fender   R3 de la Fender Icon_minitimeSam Ian 30, 2010 12:30 am

Nu mai stiu....stiu ca am jucat cu mephios si terminator....sau T-800 ca ala era prototipul din film
Sus In jos
Continut sponsorizat





R3 de la Fender Empty
MesajSubiect: Re: R3 de la Fender   R3 de la Fender Icon_minitime

Sus In jos
 
R3 de la Fender
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: Sa Facem Cunostiinta!-
Mergi direct la: