stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Banned by Dr_cRaZy

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Banned by Dr_cRaZy Empty
MesajSubiect: Banned by Dr_cRaZy   Banned by Dr_cRaZy Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 10:23 pm

Nick : oPs
Data: 25/01/2009
Ip : 82.79.219.11
Motiv : Wall
Dovada : Poza 1 aici
Poza 2 aici

GTM : 22:20 PM
Durata Ban : PERMANENT
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Banned by Dr_cRaZy Empty
MesajSubiect: Re: Banned by Dr_cRaZy   Banned by Dr_cRaZy Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 11:44 pm

Fender - 188.26.153.251


i-am facut 3 poze ... si cand mi le dat pe mess s-a dat fiind T101 care a fost prins mai demult cu cod ! in consecinta i-am dat ban permanent
!si-a recunoscut si fapta Smile[img]Banned by Dr_cRaZy Fenderakat101.th[/img]
Sus In jos
Fender
NooB
NooB
Fender


Numarul mesajelor : 8
Reputatie : 0
Puncte : 5237
Data de inscriere : 22/01/2010

Banned by Dr_cRaZy Empty
MesajSubiect: Re: Banned by Dr_cRaZy   Banned by Dr_cRaZy Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 12:21 am

OOooooOOOooooo ce a fost a fost ce? scz nu ai nicio dovada ca am jucat cu,cod din contra ti-am aratat ca n-am nimica..... poze .Sigur vine unu mai bun gata e codat.....vai ce sa-ti spun......frate ai poze?sunt curate?ce mai doresti?
Banned by Dr_cRaZy Cssiege0000
Banned by Dr_cRaZy Cssiege0001
Banned by Dr_cRaZy Cssiege0002

daca vrei mai am un folder plin cu ele:)) scz dar dupa regulile impuse de owner zice clar cine mai da ban fara poze sau ss suporta consecintele.....dar probabil ca-mi dai ban si pe forum.....Smile) pe scurt uite inca cateva poze facute de cativa

Banned by Dr_cRaZy Csmilitia0003
Banned by Dr_cRaZy Fybuzzkill0002i
Banned by Dr_cRaZy Denuke0003g
Banned by Dr_cRaZy Dedust2x20000j
Banned by Dr_cRaZy Dedust2x20001h

Mie mi se par destul de clean adica va las pe voi sa decideti .... iar eu repet nu joc pe serverul vostru vai sa va arat cat de bun sunt sau vai uite-i pe astia....... eu joc din purul motiv ca-mi place sa joc sunt admini super de treaba care fac demo-uri si ss-uri si-si vad de treaba nu se comporta cu jucatorii ca niste outsideri.Si nu stau sa vb cu tine crazy deoarece te-ai adresat foarte vulgar.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Banned by Dr_cRaZy Empty
MesajSubiect: Re: Banned by Dr_cRaZy   Banned by Dr_cRaZy Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 12:38 am

pozele le-ai postat degeaba ! AI FOST PRINS ODATA CU COD SI A JUCA CU COD=BAN PERMANENT ! asa ca tu nici nu ar trebui sa existi acum ! tu defapt nu ai voie la drept la replica ! cum am vorbit pe mess e treaba mea Wink ok ?
Tu nu existi ! Tu erai banat permanent ! Nu aveai drept la joc !
si pozele puse de tine nu sunt BUNE alea sunt printscreenuri ! Wink
Banul ramane ! TOPIC INCHIS !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Banned by Dr_cRaZy Empty
MesajSubiect: Re: Banned by Dr_cRaZy   Banned by Dr_cRaZy Icon_minitime

Sus In jos
 
Banned by Dr_cRaZy
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Banned by Grebla|@|GoD
» Banned by Becks
» Banned by Ciumaneagra
» Banned by *[TKD]*Scorpionul
» Banned by DenYssE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Lista BanaTi::..-
Mergi direct la: