stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
germinal
NooB
NooB
germinal


Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 1
Puncte : 5239
Data de inscriere : 13/12/2009

Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Empty
MesajSubiect: Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc   Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 8:44 pm

Am intrat si eu sa ma incalzesc pe serverul vostru . Am stat 1 runda am dat 3-4 hs si adminul conan din senin ban,prietene e a 2 oara . Si nu e prima data cand faci asa jucatorilor nu stai si te uiti nu nimic,oricum nu ma mai interseaza serverul. Dar vreau sa iti spun ca ai banat o sala afiliata cu pgl adica nu are cod intelegi tu? !!!! Dumb.. sa vii sa imi faci galerie la meciuri conan ca la adminat esti prea slab nu stiu cum ai luat admin pe ce baza , sa ma cauti pe mess si sa iti mai arat niste chestii sa te feresti de flash-uri ok? si pentru demonstratia ta am demo-ul cand se vede clar ca nu am luat flash . 2 S-a inventat blind ,daca iau blind inseamna ca nu am anti-flash ,daca nu iau,atunci e ok sa dai ban .
3 Serverul este foarte slab si putini jucatori buni cum ar fi :Bloodlust,mzq,missy,5ofakind si cam atat.
Concluzie:Este de fun serverul da asta am inteles dar daca voi alungati toti jucatorii e problema voastra .Respect pentru ciumaneagra ,dr_crazy,missy,5ofakind.Good work pentru cei mentionati .
Vreau sa va urez succesc in continuare si spor la joc pentru toti.

Have fun bye bye cheers cheers What a Face
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5544
Data de inscriere : 16/10/2009

Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Empty
MesajSubiect: :)   Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 12:14 am

have fun suprem player
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5791
Data de inscriere : 12/09/2009

Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc   Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 12:28 am

ma da ce bun te vezi ... Smile)
PEGELISTULE


pot sa te ating ? Smile Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Icon_cyclops
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5466
Data de inscriere : 15/11/2009

Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc   Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 3:31 am

Sanatate tovarase PG-list!Smile
Sus In jos
Beck's
Member
Member
Beck's


Numarul mesajelor : 113
Reputatie : 7
Puncte : 5388
Data de inscriere : 10/01/2010

Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc   Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 1:43 pm

asta e..

TOPIC INCHIS !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc   Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Admini [Rava],[Conan],etc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [EkO] Reclamatie Conan
» Reclamatie conan
» Reclamatie Conan
» Reclamatie:Conan
» pentru admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: