stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 dGl;x-->reclamatie:)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
dgl;x
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Puncte : 5252
Data de inscriere : 21/12/2009

dGl;x-->reclamatie:) Empty
MesajSubiect: dGl;x-->reclamatie:)   dGl;x-->reclamatie:) Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:13 pm

Nick dvs. :dGl;x
Nick adminului reclamat :Dr_cRaZy
Data si ora :16:28
Motiv reclamatie :mda e cam uz de admin omu asta e razna frate un admin tre sa fie exemplu pt jucatori sti si el da fara vorbe urate llama/ban 500:))deci e rau omu si uite ce vorbeste exact printscreen la consola:*MORT*Dr_cRaZy : mormantii matii dgl
GerminaL killed ~~FaN RoCk~~ with awp
k. (RADIO): Taking Fire...Need Assistance!
GerminaL (RADIO): Storm the Front!
*** caltz killed BnC with a headshot from deagle ***
ANTIPAQTIK killed GerminaL with m4a1
k. (RADIO): Follow Me.
GerminaL (RADIO): Go go go!
BnC dropped
BnC has left the game
caltz (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
Player : sal all

Grebla|@|GoD : are llama care mai acuza aiurea fara say team urmat de @ si mesaj

dadi (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
dadi killed Grebla|@|GoD with mp5navy
Noobu killed dadi with m4a1
Louie;-x killed Sogard with ak47
*** Noobu killed aNak1N with a headshot from m4a1 ***
[Missy&Staff]Nu uitati sa adaugati serverul la favorite [Stars.freakz.ro]
*** Noobu killed Sempre_por_me_vida with a headshot from m4a1 ***
caltz killed Noobu with famas
k. (RADIO): Team, fall back!
<<<Robi>>> killed k. with m249
*MORT*Dr_cRaZy : de ce sloboz trebuie sa mai vorbesti si tu bai cacatule ?
abc killed dGl;x with m4a1
euro |Gold killed - _4K@t@cs_- with ak47
Louie;-x (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
*MORT*Dr_cRaZy : ti-am zis sa taci in *cenzurat* mea din gura
<<<Robi>>> killed Louie;-x with m249
*MORT*Noobu : ce iam luat
ANTIPAQTIK killed euro |Gold with usp
*MORT*Dr_cRaZy : de idiot
*SPEC* Dr_cRaZy : ca sunteti voi desteptii pulii

Bine ati venit pe stars.freakz.ro !
Player killed caltz with awp
aNak1N killed Noobu with ak47
*VIU*aNak1N : allianone
*** ANTIPAQTIK killed aNak1N with a headshot from m4a1 ***
caltz (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
dadi (RADIO): Go go go!
Sempre_por_me_vida killed euro |Gold with ak47
*SPEC* Dr_cRaZy : ia gata

[Missy&Staff]Adminii si playerii sunt rugati sa se logeze pe site https://stars-cs.forumgratuit.ro/
GerminaL killed Player with ak47
*SPEC* Dr_cRaZy : HAI CA SCHIMB EU PLACA CU VOI

GerminaL (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
*** Grebla|@|GoD killed GerminaL with a headshot from usp ***
k. (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
Louie;-x (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
euro |Gold is joining the Terrorist force
*** - _4K@t@cs_- killed Louie;-x with a headshot from mp5navy ***
*DEAD* caltz : ce damage leam dat vai:)

*DEAD* Noobu : crazy

*VIU*abc : medic

*** - _4K@t@cs_- killed Louie;-x with a headshot from mp5navy ***
*DEAD* caltz : ce damage leam dat vai:)

*DEAD* Noobu : crazy

*VIU*abc : medic
*SPEC* Dr_cRaZy : ATI FACUT CE VA GRESIT BAN
Deci toate astea pt k unu avea 26 cu 0 se vedea wall si sa pus spectator crazy si am spus k deja la scos dak a vzt admin spectator:)
Cer sa se ia masuri!!!sa isi piarda omu asta admin k e varza rau!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




dGl;x-->reclamatie:) Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x-->reclamatie:)   dGl;x-->reclamatie:) Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 9:34 pm

tinand cont ca ai avut ban permanent dat de conan si eu ti l-am scos ca vin sarbatorile mai ai si tupeul sa ...Smile
Tinand cont de vechimea ta pe server se presupune ca TU ai fi trebuit sa stii ca reclamatiile se fac cu say_team:@ sau ca abuzul de chat si de limbaj se pedepseste cu BAN PERMANENT ! asta in cazul in care ti sa spus de atatea ori si tu continui sa faci contrariul !
Cand eu sunt pe server sau alti admini sunt pe server si il lasam pe unul 50 de mii de runde sa joace , respectivul putand sa fie codat ,il lasam si facem pe prostii,sa nu se prinda ca il urmarim , ca sa nu dam ban unui player aiurea ! Dar il urmarim ! Cand dupa cateva runde de joc o dai mai in gluma mai in serios pe chat ca playerul respectiv CITEZ DGL "bulan+talent=cod" sau spui ca respectivului nu i s-au facut poze si sa ii facem poze,sau sa il verificam ... tu ce crezi ca se intampla ? asa dupa mintea ta ingusta !
Iti spun eu nu mai joaca asa bine respectivul "se da lovit" ... cum a fost si in cazul respectiv ! pe dust2 avea 19 - 0 iar cand ati inceput sa comentati s-a "pierdut" omul .. si dadea aproape numai cu awp . Pe harta urmatoarea respectiv awp_Bycastor scorul lui a fost ceva de genul 43-22 , deci clar era doar un jucator bun nu unul "CODAT" !

Prin urmare nu ii dam ban pentru ca nu avem dovezi SI REPET nu vrem sa dam banuri aiurea , intelegi ! ?!?!?
Acum vine comentariul vostru de baieti destepti : ca nu suntem in stare sa adminam , ca ne-ati zis ca "X" e codat , ca ala drege , doar ca nu aveti rabdare si va ofticati ca va omoara si va strica rankul SmileSmile
Ca sa mai zic ca imi racesc gura de pomana zi de zi spunandu-va ce si cum sa faceti , cum trebuie sa procedati ! TU AR TREBUI SA STII CEL MAI BINE , DOAR AI ZIS CA ESTI CEL MAI ACTIV PLAYER DE PE SERVER ! Wink TU ESTI CEL care e aproape non stop pe server ! DEci tu trebuie sa stii cel mai bine ,repet !

cam atat deocamdata ... daca imi mai amintesc ceva DAU EDIT NU FAC DUBLU POST CUM FACI TU CA NICI MACAR NU TE-AI SINCHISIT SA CITESTI REGULAMENTUL FORUMULUI !

Daca se considera ca eu nu merit sa fiu admin pe serverul asta , accept sa mi se ia adminul cu cea mai mare placere ! In caz contrar cer ca DGL SA FIE BANAT PERMANENT !

apropo ! Pentru cultura ta generala acela nu e "printscreen" , ce ai facut tu acolo se numeste "COPY & PASTE" ! Nu ai copiat tot ce era de vazut Smile
Multumesc !



Astept pareri , sugestii , sfaturi , argumente , contraargumente ....


Ultima editare efectuata de catre Dr_cRaZy in Mar Dec 22, 2009 9:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Geolino
Member
Member
Geolino


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 5
Puncte : 5488
Data de inscriere : 15/11/2009

dGl;x-->reclamatie:) Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x-->reclamatie:)   dGl;x-->reclamatie:) Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 9:49 pm

O parere ce cred ca este foarte buna!
Toata lumea stie clar reputatia lui DGlx, Aqua, wanksta si mzq pe server ca fiind sparti in gura!
Sa fim seriosi, eu i-as bana din 4 in 4 minute numai sa taca!
Regulile sunt reguli! Trebuiesc respectate, nu te omoara unu mai ales dgl si aqua, zic: Vai, ban, codat, admin cer poze!
In plus, parerea ta conteaza DGL, dar sa fim seriosi, ai avut admin pt cat? 3 zile? oo e mult, apoi l-ai pierdut datorita "reputatiei" tale!

Cred ca cea mai buna pedeapsa al lui Dr_crazy ar fii urmatoarea: Sa caute un plug-in care, atunci cand intra cei mai sus mentionati sa primeasca LLAMA direct!


Toti adminii ar fii de acord! Voi ce credeti?
Sus In jos
SPY
Member
Member
SPY


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 35
Reputatie : 0
Puncte : 5364
Data de inscriere : 29/11/2009

dGl;x-->reclamatie:) Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x-->reclamatie:)   dGl;x-->reclamatie:) Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 11:19 pm

Mzq mie mi se pare baiat cu bun simt . In rest sunt pro pentru ce a postat Geolino . Si un mare pro pentru faza cu reclamatiile sa se faca pe team a lui Crazy .
Sus In jos
euro |Gold
Junior
Junior
euro |Gold


Numarul mesajelor : 23
Reputatie : -2
Puncte : 5261
Data de inscriere : 22/12/2009

dGl;x-->reclamatie:) Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x-->reclamatie:)   dGl;x-->reclamatie:) Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 11:24 pm

da tea injurat dgl...dar cne stie s enervat shi el k eu cred k nu ai fost uh intotdeauna ingerash shi nai vb urat niciodata..
Sus In jos
kNowz0r
Server Admins
Server Admins
kNowz0r


Numarul mesajelor : 273
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Reputatie : -12
Puncte : 5780
Data de inscriere : 13/07/2009

dGl;x-->reclamatie:) Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x-->reclamatie:)   dGl;x-->reclamatie:) Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 11:08 am

pai si daca a injurat ce?? l-a scapat si gata Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





dGl;x-->reclamatie:) Empty
MesajSubiect: Re: dGl;x-->reclamatie:)   dGl;x-->reclamatie:) Icon_minitime

Sus In jos
 
dGl;x-->reclamatie:)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» ReClamatie !!!!
» reclamatie
» reclamatie
» Reclamatie In.The.Mix.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: