stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere unban BoNdu3ll3

In jos 
AutorMesaj
bonduelle
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
Reputatie : 0
Puncte : 5276
Data de inscriere : 18/12/2009

cerere unban BoNdu3ll3 Empty
MesajSubiect: cerere unban BoNdu3ll3   cerere unban BoNdu3ll3 Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 4:23 pm

nick:BoNdu3ll3
data si ora...asta nu prea stie..numai ca a fost sau ieri adica 17 decembrie sau 16 decembrie..
am luat ban:cand am intrat pe site toate lumea avea numele mos craciun.nu stiam ce este.eu mi-am luat o arma M4A1.si m-am dus pe de_dust2 la x2,prima data nu m-am uitat ca toti sunt cu lame.si i-am omorat..cand s-a terminat runda mi s-a spus ca fara arme..asta am inteles,si m-am dus cu lama..bineinteles,dar cand am vazut ca terro sunt langa ct,si nu se omor intre ei..am asteptam vreo 30-50 sec.,si cand am vazut ca cei dela terro si ct sar unul langa celalalt am zis..ce sentampla is betivi astia.si am omorat cu lama doua oameni.si am primit ban permanent.
Varog stergeti-ma de pe lista de ban.nu am avut cod.nu stiam ce se intampla atunci ca atunci am intrat.Sczuzati-ma varog..
O zii buna pentru toti,si sa omorati cat mai multi oameni pe server.
Serveru stars.freakz.ro este cel mai tare server. Very Happy santa
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cerere unban BoNdu3ll3 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban BoNdu3ll3   cerere unban BoNdu3ll3 Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 6:25 pm

aha ... respecti modelul de "cerere unban " as putea sa iti scot banul ... lipseste .ip-ul Smile
Sus In jos
bonduelle
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
Reputatie : 0
Puncte : 5276
Data de inscriere : 18/12/2009

cerere unban BoNdu3ll3 Empty
MesajSubiect: cerere unban bonduelle   cerere unban BoNdu3ll3 Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 9:41 pm

crazy..scz...dar nu stiu unde sa ma uit ce ip am...am id-ul lori_jr_kvsc,derog bagama si sa ma ajuti
ms mult..noapte buna
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere unban BoNdu3ll3 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban BoNdu3ll3   cerere unban BoNdu3ll3 Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere unban BoNdu3ll3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere unban BonDu3ll3
» cerere unban BonDu3ll3
» cerere unban BonDu3ll3
» corectare cerere unban BonDu3ll3
» Cerere Unban -[Cerere Respinsa]-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Recycle Bin ==-- :: ..::Recycle Bin::..-
Mergi direct la: