stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Empty
MesajSubiect: LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!   LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 11:55 pm

Today is LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4947090 Si pentru este ziua ta iar eu ,noi nu avem posibilitatea de a-ti cumpara ceva venim cu o urare !
In primul rand sa fii sanatoasa , ambitioasa ca pana acum Razz , calma , sa iti dea D-zeu ce vrei tu , sa fii iubita (esti deja ) ...asa ....sa ne traiesti multi ani de acum incolo ! Da nu mai mult ca mine ca ne suparam ! ...
LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4948477_24143LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 12323502LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 12323500LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4945238_24345LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4948599_24415


_____________


LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4949705 sa ai parte de multi LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 11948303 sa ti se implineasca toate dorintele LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4947048 ...

Gata cu urarile ,LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4944761 Very Happy LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4949341LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! 4948952

LA MULTI ANI SEFAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!! Razz Razz Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy cheers cheers afro king queen bom bounce

Numai bine ... !
Te-am pupat ! Razz

____________________________________
PS : sariti cu urari la sefa ca sa nu va banez Smile affraid
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7067
Data de inscriere : 05/02/2009

LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!   LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 12:13 am

ms din suflet Crazy si multumesc tuturor ca ati fost tot timpul asta alaturi de mine si m-ati ajutat cu forumul si serverul.Aproape implineste 1 anisor si eu + 22 pe langa el:))).Multumesc mult pt urari si promit ca dau de baut ...macar un pahar cu apa:)))))
Missy va iubeste!!!!!
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Tzes
Owner-Sponsor
Owner-Sponsor
Tzes


Numarul mesajelor : 74
Reputatie : 14
Puncte : 6573
Data de inscriere : 13/05/2009

LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!   LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 12:28 am

YESSSSSSSSS !!!! ... mi'a crescut fata :X s'a facut mai inteleapta !
da mai bine cu awpu acum :X
te iubesc pha morsa mica :* >Very Happy< o sa ma petrec pentru restu serverului maine
si pentru crazy care o sa faca hand jobs 4 the next week
Sus In jos
Grebla
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localizare : timisoara
Reputatie : 1
Puncte : 5380
Data de inscriere : 12/10/2009

LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!   LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 12:32 am

LA MULTI ANI SEFA !!! speram sa fie numa bine de acuma incolo pe server
Sus In jos
aiureah
Server Admins
Server Admins



Numarul mesajelor : 22
Varsta : 33
Localizare : Timisoara
Reputatie : 2
Puncte : 5470
Data de inscriere : 12/08/2009

LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Empty
MesajSubiect: la multi ani   LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 12:47 am

la multi ani si sa ne traiesti ...sa ai grija de tzes ...sau nah ..el de tine ..dar merg mai mult pe prima varianta ....sai ai parte de tot ceea ce iti doresti ....si in rest nimik numa bine
Sus In jos
kNowz0r
Server Admins
Server Admins
kNowz0r


Numarul mesajelor : 273
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Reputatie : -12
Puncte : 5801
Data de inscriere : 13/07/2009

LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!   LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 2:53 pm

L@@@@@ MUUUUUUUUUUULLLLLTIIII ANI...scz ca zic asa de tarziu Wink Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!   LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
LA MULTI ANI IUBITA NOASTRA OWNERITA !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Povestea noastra!
» La Multi Ani
» Hapi barzdei tu iu!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Anunturi::..-
Mergi direct la: