stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Un server genial!!

In jos 
AutorMesaj
zapPa
NooB
NooB

Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 3393
Data de inscriere : 13/08/2009

MesajSubiect: Un server genial!!   Joi Aug 13, 2009 12:42 pm

Fratilor Vreau sa va spun ca aveti un server genial.. extrem de bine administrat. [sper ca v-ati prins ca e total opus].
Am jucat si eu 2 zile cate 2 ore maxim fiind invitat de cRc. sa joc si mare mi-a fost mirarea a 2-a oara cand am intrat au inceput zmeii astia de admini pe care ii aveti sa schimbe mapele ca pe sosete. Alta faza ce m-a uimit este ca admini fac abuz ca sunt admini. [b00s folosind optiunea invisible am demo]. Faza care a pus capac este ca .. Revoltat fiind, ca iar mapa a fost schimbata inainte de a expira timpul regulamentar.. am spus "bai adminilor da nu sunteti nici unul in stare sa lasati o mapa pana la sfarsit" si mare mi-a fost mirarea cand am vazut in loc de usp un grandios folder pe care scria "banat permanent". Mi-am facut un cont pe forumul vostru pentru a va felicita. [sa nu mai spun ca de fata cu admini se injura de se rupe si nu se actioneaza.. iar cand omul intreaba si el ceva este banat permanent] Pai eu daca de la o intrebare primesc ban permanent.. cei care folosesc coduri ce fel de ban primesc? =)). Oricum nu spun asta pentru unban... ca nu am nevoie servere sunt 100000000.

Inca odata felicitari pentru admini astia geniali? [unde i-ati gasit? daca imi fac si eu server puteti sa ii imprumutati?]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Missy
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 5070
Data de inscriere : 05/02/2009

MesajSubiect: Re: Un server genial!!   Vin Aug 21, 2009 1:48 pm

asta e si ideea serverului meu:) jucam de fun si suntem prieteni nu suntem crispati ca pe altele.bafta

NooB
NooB

Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 3393
Data de inscriere : 13/08/2009

MesajSubiect: Re: Un server genial!!   Mar Aug 25, 2009 1:03 am

daca asta te amuza.. e clara treaba
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Missy
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 5070
Data de inscriere : 05/02/2009

MesajSubiect: Re: Un server genial!!   Mier Aug 26, 2009 10:13 pm

ma amuza tare mult cand din 20 de oameni sunt tovarasa cu 15,si in realitate asta.Cheltui banii mei pe ce vreau,si eu vreau sa ii cheltui pe acest server unde intra lumea de fun si revine cu placere.daca u nu ai inteles rostul acestui server pofteste pe laleagane.blackzone si restul serverelor serioase.Asta e server de fata si eu ordon sa rada lumea cheers asa ca buy buy Twisted Evil

MesajSubiect: Re: Un server genial!!   

Sus In jos

Un server genial!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HostName: Samp.Just2Play.Ro | Roleplay Server [0.3c]
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze
» HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56 Mode: FlyGaming RPG V0.1 Map: Los Santos HostName: FlyGaming RPG [0.3x] Server ON! Address: 93.119.26.209:7777 Players: 54 / 100 Ping: 56
» Partener Server
» Toxic RPG | Romania [0.3x]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::ReclamaTii::..-
Mergi direct la: