stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5425
Data de inscriere : 03/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 12:43 am

Nick:Dizzy
IP:86.34.133.42
Data si ora: in jur d ora 01:00 data 04-aug-09
admini:???
Nu joc foarte des pe acest srv si de-aia nu cunosc admini...stiu doar unii ciupa, tzes, conan si raindrop|god e admin cred(el era atunci)...in fn...nus c admini erau la acea ora...
Deci as vrea s stiu si yo pt ce am luat ban degeaba...k nu am facut nimic rau Neutral ...poze nu s-au facut , demo nici atat...pur si simplu m-am trezit cu kick prima oara...apoi am intrat si-am intrebat dc mi-au dat kick/llama(i-mi era schimbat numele m-am pusc rau k adminu sau cva...nuj) la care nu mi-a rasp nimeni...am vzut kteva zambete dupa care m-am trezit k bann permanent...mda c s zic admini kre s dau mari ... am vazut ca trebuie si conversatia din consola>>>nu prea am vorbit asa ca nu prea am c sa va arat iar daca ma credeti dupa ce mi-am luat bannu nu mi-a mers s deschid consola asta fiind facuta intentionat d admin presupun...va rog scoateti bannu k n-am avut nimic sincer plus ca mi se pare un srv destul de mijto si-as vrea s mai joc p el...
Rog inca odata daca se poate s rezolvati k banuu .


MS MULT
Sus In jos
alc487
Server Admins
Server Admins
alc487


Numarul mesajelor : 56
Reputatie : 5
Puncte : 5651
Data de inscriere : 06/05/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 6:28 am

Dizzy a scris:
Nick:Dizzy
IP:86.34.133.42
Data si ora: in jur d ora 01:00 data 04-aug-09
admini:???
Nu joc foarte des pe acest srv si de-aia nu cunosc admini...stiu doar unii ciupa, tzes, conan si raindrop|god e admin cred(el era atunci)...in fn...nus c admini erau la acea ora...
Deci as vrea s stiu si yo pt ce am luat ban degeaba...k nu am facut nimic rau Neutral ...poze nu s-au facut , demo nici atat...pur si simplu m-am trezit cu kick prima oara...apoi am intrat si-am intrebat dc mi-au dat kick/llama(i-mi era schimbat numele m-am pusc rau k adminu sau cva...nuj) la care nu mi-a rasp nimeni...am vzut kteva zambete dupa care m-am trezit k bann permanent...mda c s zic admini kre s dau mari ... am vazut ca trebuie si conversatia din consola>>>nu prea am vorbit asa ca nu prea am c sa va arat iar daca ma credeti dupa ce mi-am luat bannu nu mi-a mers s deschid consola asta fiind facuta intentionat d admin presupun...va rog scoateti bannu k n-am avut nimic sincer plus ca mi se pare un srv destul de mijto si-as vrea s mai joc p el...
Rog inca odata daca se poate s rezolvati k banuu .


MS MULT


ejti dizzye pe care il stiu eu ?
Sus In jos
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5425
Data de inscriere : 03/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 11:07 am

No...nu cred
Sus In jos
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5425
Data de inscriere : 03/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMier Aug 05, 2009 3:50 pm

Si pot sti si yo dc nu sa postat bannu??? scratch ...probabil pt ca s-a dat degeba nu?
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 11:25 am

hmmm...chiar daca s-a dat degeaba,cum dovedesti tu? ai facut printuri la consola ca ai luat degeaba? de unde stim noi ca nu ti s-a facut SS si ai iesit?

Majoritatea din voi intrati pe forum doar cand primiti ban,si atunci mergeti la sectiunea cereri unban,dar nu treceti pe la sectiunea reguli sau model de postare,ca sa vedeti si sa stiti regulile de pe server si forum...
Sus In jos
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5425
Data de inscriere : 03/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 12:34 pm

Ciumaneagra a scris:
hmmm...chiar daca s-a dat degeaba,cum dovedesti tu? ai facut printuri la consola ca ai luat degeaba? de unde stim noi ca nu ti s-a facut SS si ai iesit?

Majoritatea din voi intrati pe forum doar cand primiti ban,si atunci mergeti la sectiunea cereri unban,dar nu treceti pe la sectiunea reguli sau model de postare,ca sa vedeti si sa stiti regulile de pe server si forum...

Man deci dupa ce am luat bann nu mai puteam deschide consola am mai zis asta si aveam si numele schimbat i crapped myself...in fn ....am zis s incerc p alt srv poate merge s-o deschid...n-am reusit nici akolo in plus cand dadeam pt consola ma omora Sad ....
Sus In jos
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5425
Data de inscriere : 03/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 3:44 pm

E chiar atat de greu s primesc si eu un raspuns???
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 6:48 pm

Cum zicea si ciumaneagra intr-un post anterior "voi intrati si va inregistrati pe forum numai in momentul cand vi se da ban"...bun...ai intrat pe forum te-ai inregistrat dar nu te-ai sinchisit sa citesti 2 ,3 randuri din regulament...macar !

1 primul rand ! cum ziceai tu ca nu prea ai ce sa arati in printscreen'ul care l-ai fi facut ca nu ai injurat si nu a fost o discutie intre tine si oricine altcineva ..Acel printscreen ti-ar fi asigurat scoaterea banului ...
2 faci dublu post ! un simplu edit si un "Later Edit " ar fi fost suficient pentru a scrie ce ai scris !
3 fara limbaj L33t pe forum ! adica : L33t = ex: nush dk eram aqolo , shi , p'aqolo , ma duk , s.a.m.d "

4 Banul nu se scoate pana nu aduci o proba asa cum se cere in "Model Cerere Unban"!

Multumesc !
Sus In jos
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5425
Data de inscriere : 03/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeLun Aug 17, 2009 5:01 pm

Dr_crazy am citit sa stii regulamentul....stai linistit...dar vad k tu n-ai inteles k nu aveam km s deschid consola dupa ce mi-am luat bannu'...si stiu sigur k era facut intentionat de admin...fiindca nu mai patisem pana atunci asa cva...in fine...crezi c vrei...stiu ce-o sa spui...daaaaa ce vrajeala p asta...nu putea sa deschida consola...yo cred k ai cva minte in capu ala si cred k intelegi c vreau s spun...iar in legatura k admini chiar ar trebui s faceti cva...fiindca chiar se iau bann-uri pe degeaba.Iar in legatura k leet-urile si k edit-urile....scz nu stiam...

Mersi
Sus In jos
ssssss
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5414
Data de inscriere : 18/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 6:51 pm

1.se dau banuri celor care omoara adminii Very Happy Very Happy Very Happy
2.nu se dau raspunsuri la cereri de unban
3.adminii,moderatorii,ownerii...isi tin partea
4.stars.freakz.ro=server de NOOBS Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 8:12 pm

ssssss a scris:
4.stars.freakz.ro=server de NOOBS Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Si faptul ca vrei sa iti scoatem banul ca sa joci pe server cum se traduce?
Sus In jos
ssssss
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5414
Data de inscriere : 18/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 10:02 pm

nu mai vreau NOOB
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 12:00 pm

ssssss a scris:
nu mai vreau NOOB


Mai bine.JET pe servere de,si cu boti cum esti tu...Macar stii de unde vine cuvantul noob??De la cuvantul newbie...adica incepator (am tradus ca poate esti ANALfabet si nici nu stii o limba straina)
Sus In jos
ssssss
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5414
Data de inscriere : 18/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 5:09 pm

muhahahha Laughing Laughing bv coae ai un os de la mine Twisted Evil dar dak nu e sv de noobi e sv de rupti!!! dami un motiv sa nu cred asta
saracu dj_crazy se chinuie de cateva zile sa ma baneze Laughing
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 8:36 pm

hai ca deja m-am enervat...suntem un server de rupti?? o spune cine? un copil mic si prost care inca face laba in fata calculatorului si a carui singura prietena a fost,este si va fi mana dreapta? singurul rupt in cur de aici esti tu... si asta pentru ca ai fi in stare sa te FUTI in cur ca sa ti se scoata banul.Jet in GTM de copil ratat si dute pe alte servere si lasa-ne pe noi in pace


Later Edit Dizzy ti-am scos banul dar vezi ca sunt cu ochii pe tine
Sus In jos
ssssss
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 20
Reputatie : 0
Puncte : 5414
Data de inscriere : 18/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMier Aug 26, 2009 8:44 pm

ba nu te mai agita asa ca o sticla de sprite...te supara adevaru? dak nu era asa vb frumos dar adevaru doare uneori!!! vreau si eu un raspuns... de ce nu mi sa raspuns la cerere??? FIINDCA E SV DE RUPTI???
Sus In jos
Dizzy
Junior
Junior
Dizzy


Numarul mesajelor : 14
Reputatie : 0
Puncte : 5425
Data de inscriere : 03/08/2009

CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 5:20 pm

Ms mult...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 1:11 pm

TOPIC INCHIS !
Sus In jos
Continut sponsorizat





CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Empty
MesajSubiect: Re: CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo   CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo Icon_minitime

Sus In jos
 
CERERE UNBAN>>>ban degeaba>>>no ss-no demo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Unban -[Cerere Respinsa]-
» cerere unban
» cerere unban
» cerere unban
» Cerere Unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Cereri UnBan::..-
Mergi direct la: