stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CITITI SI LUATI BINE AMINTE!

In jos 
AutorMesaj
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7067
Data de inscriere : 05/02/2009

CITITI SI LUATI BINE AMINTE! Empty
MesajSubiect: CITITI SI LUATI BINE AMINTE!   CITITI SI LUATI BINE AMINTE! Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 10:05 am

Deja situatia a ajuns la o limita.Le-am dat admine la majoritatea prietenilor mei pt ca am crezut ca merita dar deja vad ca exagereaza.Ma deranjeaza urmatoarele si nu dau nume:
-Nu intrati aproape deloc pe forum PT CA NU VA INTERESEAZA!
-Nu postati banurile,nu participati la adunarea oamenilor pe forum si server gen sa tineti redirecte,sa dati massuri,sa puneti status cu numele serverului( doar la ciupa am vazut asa ceva)
-Nu cunoasteti regulamentul,multi dintre voi nu l-ati citit nici macar o data
-Dati ban pe clasa de ip si v-am zis sa numa dati asa ceva pt ca automat banati o multime de oameni inclusiv pe mine
-Dati ban pe steam id si asa ceva nu se face
-Dati ban fara sa faceti poze,demo sau orice alta dovada
-Va imprumutati adminele la prieteni rude etc care IAR NU SE FACE!!!!!!
-Injurati,vorbiti urat cu playerii si ce e cel mai grav....VA CERTATI INTRE VOI!
-Nu ma ajutati la plata serverului,nu stiti decat sa cereti,sa dati inca nu ati invatat!Ca eu platesc serverul si redirectele singura de 8 Luni si nimeni nu m-a ajutat nici cu 50 de mii si nu e normal.
Drept pentru care am luat urmatoarea decizie

Voi scoate absolut toate adminele,mai raman decat eu cu tzes,Angel pentru ca ma ajuta cu serverul
Aveti sanse 1 luna sa va revizuiti comportamentul,sa invatati sa fiti admini adevarati,sa ma ajutati la tinerea serverului pt ca eu nu am fost taranca cu voi sa va cer bani pe fata asa cum ar fi normal,asta ramane la atitudinea voastra daca nu,o sa aplic si metoda asta.Adminele o sa le ofer treptat inapoi in functie de activitatea voastra pe forum,oameni adusi,redirecte rinute,bani dati pt a ma ajuta,si alte fapte de gen.In caz contrar tot staffu va fi inoit si prefer sa aleg oameni straini ca poate pun mai mult suflet decat voi,prietenii mei.
IN rest puteti sa ma injurati sa va suparati pe mine nu am ce sa va fac.E decizia mea si respectati-o!

P.S.In curand 15 lei moderator,10 lei admin si slot cine tine minim 5 redirecte deschise.
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
 
CITITI SI LUATI BINE AMINTE!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HARTI NOI DOWNLOAD !! Le luati de aici !
» Dau biNe - 89.34.18.14
» Bine V-am Gasit !
» Salut si bine v-am gasit dragii mei!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: ..::Anunturi::..-
Mergi direct la: