stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Bine ai venit pe forum ! Citeste regulamentul ! Vino cu propuneri noi ! Intra pe server : connect stars.freakz.ro
stars.freakz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stars.freakz.ro

Bine ati venit pe forumul oficial al serverului stars.freakz.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!

In jos 
+14
cozmin15
Lich
wtf
Outlaw
kNowz0r
cry5ty
conan
Trinity Alex
k1lla
AnGeL
alc487
Ciumaneagra
Raynei
Missy
18 participanți
AutorMesaj
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7070
Data de inscriere : 05/02/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeVin Iun 05, 2009 1:33 pm

Banuiesc ca e important sa ne cunoastem ..
Sa incep eu Razz Sunt Roxana,majoritatea de pe server ma cunosc deja (poate si in realitate).Joc cs de o gramada de timp si imi place si tocmai de aceea am deskis acest server!Ms tuturor celor care ma ajuta si sunt langa mn Razz
Va poop si va astept pe server!
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Raynei
Junior
Junior
Raynei


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 35
Localizare : Pantelidallas
Reputatie : 1
Puncte : 5588
Data de inscriere : 08/03/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Salve   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeVin Iun 05, 2009 2:25 pm

Ma numesc Adrian, a.k.a. Santal sau Raynei. Am 20 de ani iar counter joc de la versiunea 1.3. Intru cat de des pot pe server, in mare parte cand nu sunt bannat sau pot juca. Cum a spus si Missy... ne vedem la o killareala pe server. Salve!
Sus In jos
Ciumaneagra
Moderator
Moderator
Ciumaneagra


Numarul mesajelor : 184
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti-Craiova
Reputatie : 84
Puncte : 6003
Data de inscriere : 09/06/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 10:33 am

Salut. Sunt Dragos a.k.a Ciumaneagra am 30 de ani si joc cs de cand a aparut versiunea 1.5.Sper sa ne vedem pe server.
Sus In jos
alc487
Server Admins
Server Admins
alc487


Numarul mesajelor : 56
Reputatie : 5
Puncte : 5651
Data de inscriere : 06/05/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 2:35 pm

salut, ma numesc cristi Smile sunt alcolic si dependent de femei Very Happy
Sus In jos
AnGeL
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 11
Reputatie : 5
Puncte : 5510
Data de inscriere : 04/05/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: ciao   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 6:58 am

Ma numesc Andrei-Cosmin(Andy) a.k.a AngeL pe server , sunt din timisoara, m-am lasat de baute Wink) Very Happy , caut femei curioase de senzatii tari Very Happy , si o pup dulce pe sefa.... Altceva ce vreti sa mai stiti Smile Cat de urat is?Smile http://elsonique.hi5.com .. See you ! Inactiv pe server intre 22 - 30 iun 2009 *plecat in germania*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Salutare baieti ! Saru'Mana Sefa !   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 4:31 pm

Sunt Leo alias Dr_cRaZy am 22 de ani , locuiesc in Bucale , disponibil ... si.... sunt un disperat cu D -mare dupa Counter Strike ... (mai rau ca aia mai mici Razz Smile
Va pup si ... ne vedem pe server !


Ultima editare efectuata de catre Dr_cRaZy in Mier Iul 08, 2009 12:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
PuNk[e]d
Vizitator




Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: ..........   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeLun Iun 29, 2009 12:27 pm

SalzZ everyone xD sunt Robert 1 Punker dependent de droguri, alcool si cs lol! sunt nou pe sv, am doar vreo sapt dar imi place rau de tot asa ca ne vedem la un killar|t xD eSti gata de macel? jocolor
Sus In jos
k1lla
NooB
NooB
k1lla


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Reputatie : 0
Puncte : 5532
Data de inscriere : 06/04/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 11:23 am

Bau !!! Ma numesc Alin A.K.A K1LLA TM king sunt din TIMISOARA alien joc cs de cand ma stiu. prea multa vorba, haideti la si ceva actiune!!!! Very Happy












What a Face VA ASTEPT PE SERVAR !!! What a Face
Sus In jos
Trinity Alex
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Puncte : 5429
Data de inscriere : 07/07/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Buna, eu sunt Alex ;)   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 4:20 pm

Nu stiam exact unde s-ar incadra acest topic .. un fel de discutie in legatura cu serverul ... dar am zis sa scriu aici ...

Frumos server ai facut Roxana Smile chiar imi place ... din pacate am o mica problema.. nu prea pot sa-l adaug la favorites ...

In orice caz, chiar imi face placere sa joc cu niste admini care stiu diferenta intre un cheater si un jucator "bulanos" Smile - desi joc de foarte putin timp pe serverul vostru, mi-am facut o parere foarte buna despre voi tineti-o tot asa Smile

daca tot am postat la "Sa Facem Cunostiinta!" ... numele meu este Alex ... iar in joc nickul meu e Lucifer ... stau in Bucuresti, si trec in anul 3 la Politehnica

btw, Cristy, nice pic Smile)
Sus In jos
conan
Server Admins
Server Admins
conan


Numarul mesajelor : 88
Varsta : 104
Localizare : Sovata
Reputatie : 5
Puncte : 5691
Data de inscriere : 06/02/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 10:01 am

hy! Jo soi Alberto alias Conan , 22 ani bucuresti ... student ultimul an La Controlul si expertiza produselor alimentare
lol! joc cs din clasa a6a nu se vede dupa stil doar somnu e e devina Smile) pale

||
||
\/
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: ;x   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 10:38 am

sall'tare....sunt mihai;x..19 ani ..mai intru la cs si cu nick-ul gRaSa dE cOtNaRi ;x si visul meu e sa ii dau lama lui ciupa =)) Smile) glumesc Razz....ne vedem in cs Very Happy
Sus In jos
cry5ty
Junior
Junior
cry5ty


Numarul mesajelor : 17
Localizare : Calarasi
Reputatie : 0
Puncte : 5588
Data de inscriere : 26/02/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 1:24 am

saLLz ... eu Idea Cry5ty Cool ... sunt din Calarasi ... 19 Like a Star @ heaven ani ... si sunt admis la poli la fara taxa lol! lol! lol!
Sus In jos
kNowz0r
Server Admins
Server Admins
kNowz0r


Numarul mesajelor : 273
Varsta : 30
Localizare : Oradea
Reputatie : -12
Puncte : 5804
Data de inscriere : 13/07/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeSam Iul 25, 2009 9:42 am

Salut all!! Ma numesc Cristi si sunt din Galati, am 16 ani. Student al 2lea an la liceu si imi pare bine ca va cunosc!


What a Face Distractie placuta pe server! What a Face
Sus In jos
Outlaw
Server Admins
Server Admins
Outlaw


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Reputatie : 0
Puncte : 5466
Data de inscriere : 16/07/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Outlaw   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeJoi Iul 30, 2009 1:08 pm

Salut sunt Bogdan a.k.a. Outlaw|@|GoD sau Outlaw(mai rar) sunt din Timisoara am 23 de ani lucrez la Coca Cola Hellenic TM, joc CS cam de 1anisor si dupa cum stiti nus 1 playa pra bun


P.S. OWNERILOR mai intrati si voi pe game k ni dor de voi Very Happy cya y'all!!!
Sus In jos
wtf
NooB
NooB
wtf


Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 0
Puncte : 5399
Data de inscriere : 08/08/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: salut   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 12:30 pm

Salut ,me name Catalin ,nick sarpe // emo ...si is maniac dupa cs ,bautura si femei Smile gg :X:X:X..acu sal ma bag la joc Smile incantat de cunostita team stars Wink
Sus In jos
Lich
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Puncte : 5355
Data de inscriere : 15/09/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Sept 15, 2009 8:59 am

AnGeL a scris:
Altceva ce vreti sa mai stiti Smile

vrem sa stim mai exact, ce fel de manele iti plac ?
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7070
Data de inscriere : 05/02/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeLun Oct 19, 2009 12:19 am

Lich a scris:
AnGeL a scris:
Altceva ce vreti sa mai stiti Smile

vrem sa stim mai exact, ce fel de manele iti plac ?


Smile))))
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
cozmin15
NooB
NooB



Numarul mesajelor : 9
Reputatie : 0
Puncte : 5325
Data de inscriere : 26/10/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 7:41 pm

sall sunt tom&jerry si vreau sa stiu dc am loat ban 1000 de min daca e ceva intrati pe id-u asta cozmin_yo_boo2000
Sus In jos
Missy
Administrator
Administrator
Missy


Numarul mesajelor : 338
Reputatie : 21
Puncte : 7070
Data de inscriere : 05/02/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 8:44 pm

cozmin15 a scris:
sall sunt tom&jerry si vreau sa stiu dc am loat ban 1000 de min daca e ceva intrati pe id-u asta cozmin_yo_boo2000




ai grija unde postezi pentru reclamatii posteaza corespunzator! aici e o rubrica doar de prezentare!
Sus In jos
https://stars-cs.forumgratuit.ro
Fender
NooB
NooB
Fender


Numarul mesajelor : 8
Reputatie : 0
Puncte : 5237
Data de inscriere : 22/01/2010

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 12:53 pm

Hellooo .Ma numesc Fender (20 de ani) ,cant la chitara electrica.....nick-ul cred ca spune tot.....sper sa ne cunoastem mai bine cu totii.....si as vrea sa fiu si fac si eu parte din echipa stars...joc cam zilnic pe server
Sus In jos
GIOVANILM
NooB
NooB
GIOVANILM


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 38
Localizare : braila
Reputatie : 0
Puncte : 5218
Data de inscriere : 02/02/2010

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 12:47 pm

salut sunt giovani sunt din braila si am 25 de ani.joc cs de vreo 2 ani.bft si spor la fraguri!
Sus In jos
Rechinul
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 167
Reputatie : 18
Puncte : 5837
Data de inscriere : 12/09/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 12:57 pm

Fender a scris:
Hellooo .Ma numesc Fender (20 de ani) ,cant la chitara electrica.....nick-ul cred ca spune tot.....sper sa ne cunoastem mai bine cu totii.....si as vrea sa fiu si fac si eu parte din echipa stars...joc cam zilnic pe server

nu ai facut cum trebe


"SALUT SUNT T-101 (Joc Codat), Am avut wall + Aim mai demult pe server si am venit cu nicku asta crezand ca va pot pacali"


ar suna mult mai bine Smile
cheers !
Sus In jos
*[TKD]*Scorpionul
Server Admins
Server Admins
*[TKD]*Scorpionul


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Reputatie : 26
Puncte : 5590
Data de inscriere : 16/10/2009

Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 6:46 pm

Subiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Astazi la 12:57 pm

--------------------------------------------------------------------------------

+
----
-Fender a scris:
Hellooo .Ma numesc Fender (20 de ani) ,cant la chitara electrica.....nick-ul cred ca spune tot.....sper sa ne cunoastem mai bine cu totii.....si as vrea sa fiu si fac si eu parte din echipa stars...joc cam zilnic pe server


nu ai facut cum trebe


"SALUT SUNT T-101 (Joc Codat), Am avut wall + Aim mai demult pe server si am venit cu nicku asta crezand ca va pot pacali"


ar suna mult mai bine
cheers !


sa acordam incredere codatilor???neah cine a facut o data mai face inca o data;)Smile) (pipi pe el:))=)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Empty
MesajSubiect: Re: Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!   Hello Tuturor jucatorilor de pe stars! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello Tuturor jucatorilor de pe stars!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» salut tuturor
» salutare tuturor
» Adios stars.freakz
» salutare STARS.freakz.ro
» Multumiri pentru serverul STARS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
stars.freakz.ro :: --== Counter-Strike ==-- :: Sa Facem Cunostiinta!-
Mergi direct la: